Slováci vyhráli zsalouženě, přiznal po zápase Roman Kala

pátek 16.06.2017, 21:34
Jeho dva góly dostaly český tým dvakrát do vedení, přesto se z výhry radovat nemohl. Roman Kala byl jediným střelcem v semifinále MS proti Slovensku. Češi prohráli podruhé na turnaji se stejným soupeřem, tentokrát po prodloužení. Od nájezdů je přitom dělila sekunda. Italská obhajoba se konat nebude. Na český tým zbyl boj o bronz proti Kanadě.

Bylo to otázkou času, kdy nám to padne, reaguje na vítězný zápas se Švýcarsku Würtherle

pátek 16.06.2017, 21:19
Byl to zcela odlišný boj než včerejší vzájemný duel. Češi byli aktivnější i důraznější. Měli puk převážně ve své moci a Švýcary nepustili vůbec do hry. O vítězství české reprezentace rozhodla jediná gólová situace, v níž se dokázal prosadit Pavel Würtherle. Ten měl po vítězství velkou radost, ale před finálovým duelem zůstává nohama při zemi.

Hráči Masters oplatili Švýcarsku porážku a zahrají si o titul mistrů světa!

pátek 16.06.2017, 20:55
Včerejší prohra se Švýcarskem byla zapomenuta. Do semifinálového duelu vstoupili Češi, jako vyměnění. S výborným Pavlíčkem v zádech porazili soupeře s helvetským křížem na prsou 1:0 a zahrají si o zlato.

Krutá rána. Český zlatý sen se ropzplynul v poslední vteřině prodloužení

pátek 16.06.2017, 20:15
Obhajoba mistrovského titulu se konat nebude. Český národní tým inline hokejistů v kategorii nad 45 let podlehl v semifinále mistrovství světa v Itálii 2:3 po prodloužení a tentokrát si na krk zlaté medaile nepověsí. Osudná chyba se stala v poslední vteřině prodloužení, kdy Bystro Ščepko trefil poloodkrytou branku Hrachoviny a poslal Slovensko do finále. Českou reprezentaci čeká v sobotu od 13 hodin duel o bronz.

O víkendu se dozvíme mistra extraligy, Final Four se blíží

pátek 16.06.2017, 20:00
Extraligová sezóna 2017 pomalu ale jistě míří ke svému konci. Zbývá odehrát posledních pět duelů, které se všechny uskuteční o víkendu v rámci Final Four. Do Chrudimi se sjedou čtyři nejlepší celky a budou bojovat o celkové vítězství. V sobotu jsou na programu semifinálové boje, v neděli pak přijde na řadu finále.