O výhru přišli v závěru. Češi zakončili skupinu remízou s Francií

čtvrtek 15.06.2017, 22:00
Čtyřicet jedna sekund dělilo české inline hokejisty od vítězství. Museli se tak smířit v závěrečném duelu základní skupiny pouze s bodem za remízu 3:3. I ten jim však v duelu s Francií stačil k tomu, aby postoupili do play-off mistrovtsví světa v Itálii ze druhého místa Černé základní skupiny. Ve čtvrtfinále se Češi utkají v pátek od 8:30 s Týmem Světa.

Češi po bezchybném výkonu porazili Kanadu a vykročili za druhým místem ve skupině

čtvrtek 15.06.2017, 14:10
Poprvé v Bolzanu a hned s nulou. Češti inline hokejisté v kategorii Veterans se museli stěhovat z Merana do centra dění mistrovtství světa v Itálii a i lepší povrch přispěl k jednoznačné výhře a nejlepšímu výkonu na turnaji. Kanadu porazili 4:0 a udělali rázný krok ke konečnému druhému místu po základní skupině. Ve hře je však stále i první pozice.

Příště se musíme tlačit více do brány, reaguje na porážku gólman Pavlíček

čtvrtek 15.06.2017, 11:59
Hořkost porážky zažili čeští inline hokejisté v kategorii Masters na letošním mistrovství světa poprvé. Ve čtvrtém duelu základní skupiny totiž nestačili na houževnatý celek Švýcarska. Hráči s helvetským křížem na hrudi rozhodli v přesilových hrách a vyhráli 3:1. O tom, co je třeba zlepšit do příští zápasu se vyjádřila česká brankářská jednička Pavel Pavlíček.

První porážka na turnaji. Celek Masters podlehl ve vyhrocené bitvě Švýcarům.

čtvrtek 15.06.2017, 10:33
Čeští hokejisté v kategorii nad 38 let poprvé poznali hořkost porážky. Zápas se Švýcarskem přinesl mnoho vyloučení, které nakonec byly rozhodujícím faktorem. Švýcaři porazili Čechy 3:1 a připravili je tak o první body na turnaji.

První liga má před sebou poslední zápasy

středa 14.06.2017, 19:20
Ve všech třech divizích jsou na programu poslední duely před závěrečným turnajem, nejméně toho zbývá odehrát v západní divizi, v ostatních divizích se do hry dostane většina celků. Zajímavý bude souboj o první místo ve východní části druhé nejvyšší soutěže, v nadstavbové části totiž ještě není nic rozhodnuto.