Nový Jičín rozhodl o svém postupu v extra prodloužení

sobota 10.06.2017, 20:15
NOVÝ JIČÍN - Především díky dvěma posledním čtvrtinám úvodního duelu dokázali hosté z Prahy porazit Novojičínské poměrem 5:7. O to více se od domácích očekávalo v odvetném zápase, v němž si Nový Jičín vytvořil náskok dvou branek, který ještě zvládl navýšit ve čtvrtině třetí. Pražané naopak dlouho nemohli vstřelit kontaktní branku, a i díky tomu domácí srovnali sérii. V prodloužení, hraném na deset minut, potvrdili svůj postup do Final Four hráči Nového Jičína.

Night Birds letí do Final Four! Ve dvou těsných zápasech porazili Olomouc

sobota 10.06.2017, 19:05
PŘEROV - Vypjatý úvodní duel zažili všichni, kdo dorazili na palubovku přerovských Night Birds. V boji o finálovou čtyřku, v němž svedli bitvu Night Birds Přerov a Tempish Olomouc, to byl dlouho velmi vyrovnaný zápas. De facto rozhodla až poslední čtvrina, v níž dvě branky vsítil Petr Školoud a zařídil tak domácímu Přerovu první bod za výhru 6:5. Ani druhý duel nebyl do poslední chvíle rozhodnutý. Před poslední částí měli domácí náskok dvou branek, který udrželi do konce zápasu a zvítězili 6:4. (Foto: Jan Gebauer)

Berounští medvědi potvrdili roli favorita a pokračují v boji o titul!

sobota 10.06.2017, 18:30
PRAHA 11 - Úvodní duel začali lépe hosté z Hradce Králové, kteří první čtvrtinu vyhráli. Následně však Beroun potvrdil roli favorita a nejlepšího celku základní části a po závěrečném hvizdu oslavil výhru 9:4. Druhé vzájemné utkání bylo rovněž v režii Medvědů, kteří ve druhé čtvrtině navýšili náskok o čtyři branky a díky výhře 11:4 se radovali z vítězství i podruhé. Po Černošicích tedy známé druhého účastníka Final Four. (Foto: Michal Toman)

Černošice jsou prvním účastníkem Final Four

sobota 10.06.2017, 17:25
ČERNOŠICE - Marek Loskot, to je nejen nejproduktivnější hráč Černošic, ale také strůjce prvního čtvrtfinálového vítězství nad Kladnem. Díky jeho čtyřem brankám udělaly Černošice důležitý krok k Final Four. V následném klání již domácí hráči měli komfortní náskok, avšak Kladenští nic nevzdali a v závěru zápasu se pokusili výsledek zdramatizovat. Vyrovnat sérii však nedokázali a padli i ve druhém utkání, tentokráte poměrem 9:12. (Foto: Tomáš Paulík)

Východní divize první ligy o víkendu rozehrává nadstavbovou část

pátek 09.06.2017, 19:20
Základní část divize Východ první ligy je u konce, týmy se tedy utkají o místa ve finálovém turnaji. Tento víkend bude k vidění první hrstka zápasů, které napoví o složení závěrečného turnaje, do kterého postoupí dva týmy z každé divize.