Prvoligové týmy pokračují v gólových hodech, o víkendu znovu pálily ostrými

úterý 30.05.2017, 11:00
Zatímco extraliga se už chystá na play-off, v druhé nejvyšší soutěži stále probíhá základní část. V ní se během posledního čtvrtka a víkendu odehrálo celkem sedmnáct utkání, ve kterých si 241 střel našlo cestu až do branky. Nejvíce gólů si diváci užili v západní divizi, na druhé straně republiky byly k vidění největší rozdíly mezi soupeři.

Juniorská extraliga má za sebou další hrací víkend, Přerov udržel první místo

úterý 30.05.2017, 08:30
Nejstarší mládežnická kategorie už má za sebou větší část základní části. Během posledního víkendu se do hry dostaly všechny týmy, celkem bylo k vidění osm zápasů. Dařilo se Přerovu, který vyhrál všechna tři utkání, špatně si nevedly ani Černošice. Naopak Uherský Brod neuspěl ani jednou.

Asi jsme se dobře vyspali a měli jsme střelecké štěstí, hodnotí Nedvídek

pondělí 29.05.2017, 22:25
Během posledního víkendu vyhrál Hradec Králové nad Stromem 12:3. Z vítězného celku jsme vyzpovídali Lukáše Nedvídka, který svému týmu pomohl k výhře gólem a čtyřmi asistencemi. Mimo jiné prozradil, že v nadcházejícím play-off je hlavním cílem postup přes osmifinále. Na druhé straně jsme k videorozhovoru vybrali Jakuba Frodla. Ten nastoupil k prvnímu zápasu v sezóně za áčko a hned si připsal hattrick. Navíc byl jediným střelcem svého týmu, a tak věří, že si svým výkonem vybojoval místo v sestavě i pro vyřazovací boje.

Základní část ovládl Beroun, nejproduktivnějším hráčem znovu Loskot

sobota 27.05.2017, 23:47
Sobotním programem skončila dlouhodobá část Stilmat extraligy a na řadu přijde play-off. Do něj postoupí všech dvanáct celků, první čtyři hned do čtvrtfinále, zbytek bude bojovat už v osmifinále. Nejlepší výchozí pozici si zajistili berounští hokejisté, kteří za jedenáct zápasu nepoznali pachuť porážky. Mezi jednotlivci vynikali zejména Marek Loskot z Černošic a Petr Kafka z Berouna. První jmenovaný ovládl kanadské bodování, druhý se stal nejlepším střelcem.

Tři čtvrtiny se Beroun přetahoval s Hradcem Králové, pak ale rozjel kanonádu

sobota 27.05.2017, 20:55
S jistotou celkového vítězství v základní části nastoupil Beroun do posledního zápasu proti Hradci Králové. Šestatřicet minut se hrál téměř vyrovnaný hokej a Východočeši dokonce i vedli, do poslední části však vstupovali s jednobrankovou ztrátou. Medvědi nakonec nenechali nic náhodě a osmi góly během necelých devíti minut pojistili tři body.