Hradec Králové si poradil se Stormem, pěti góly zazářil Netušil

sobota 27.05.2017, 20:39
V posledním zápase základní části se na domácí půdě Stormu vůbec nedařilo, celkem jednoznačně nestačil na předposlední Východočechy. Královéhradečtí si v první polovině utkání vypracovali dostatečný náskok, který ještě lehce navýšili a s klidem si došli pro tři body. Domácím nepomohl ani hattrick Jakuba Frodla, který nastoupil poprvé v letošní sezóně.

Brno nezvládlo ani druhý domácí zápas dne, Kladnu podlehlo po přestřelce

sobota 27.05.2017, 20:11
BRNO – Druhý zápas prakticky ihned po zápase s Černošicemi absolvovali in-line hokejisté Brna, kteří museli v případě toho, že chtěli začínat osmifinále doma, zvítězit. Kladno však od úvodu bylo napřed a domácí museli stále dotahovat. Ve čtvrté čtvrtině však soupeři definitivě odskočilo na třígoólový rozdíl

Přerov zvládl klíčový zápas o čtvrtou pozici

sobota 27.05.2017, 19:56
PŘEROV - Přerovský tým v přímém souboji o čtvrtou pozici proti Olomouci dokázal ubránit těsné vedení 6:4 a zajistil si tak domácí prostředí pro čtvrtfinále.

Černošice uspěly ve vyrovnaném utkání proti Brnu až po samostatných nájezdech

sobota 27.05.2017, 18:08
BRNO - Utkání Stilmat extraligy mezi Brnem a Černošicemi bylo po celý zápas hodně vyrovnané a o vítězi se nerozhodlo ani po třiapadesáti minutách. Ke slovu se tak dostala dovednostní soutěž v nájezdech, ve které měli více štěstí hráči Černošic.

Přerov si v utkání proti Boskovicím s chutí zastřílel

sobota 27.05.2017, 16:09
PŘEROV - Utkání Stilmat extraligy inlinehokeje bylo v úvodních minutách hodně vyrovnané. Od druhé čtvrtiny se domácí hráči zlepšili v koncovce a zápas tak ovládli a dotáhli do vítězného konce. Přerov tak udržel před posledním zápasem naději na postup do první čtyřky, která by mu zajistila přímý postup do čtvrtfinále.