Olomouc připustila proti Boskovicím drama, body však získala všechny

neděle 21.05.2017, 12:11
OLOMOUC - Po dvou týdnech se Olomouc představila opět doma, přivítala tým z Boskovic. Hosté dokázali držet s Hanáky krok až do poloviny utkání, kdy prohrávali pouze o dva góly. Pak se ale domácím hráčům povedlo utéct až na rozdíl šesti branek. Boskovice sice ještě stačily stáhnout ztrátu, vítězství Olomouce 9:6 ale již nezabránily.

Uherský Brod po nájezdech udolal Zlín

neděle 21.05.2017, 12:04
ZLÍN - Ve Zlíně se utkaly týmy, kterým se vstup do sezony nepovedl zcela podle představ. Domácí Devils i hostující Brod byli po deseti odehraných zápasech ve spodní části tabulky, oba celky tak chtěly získat důležité body a zabojovat o play-off. Ze vzájemného duelu nakonec vyšli lépe hráči Uherského Brodu, kteří zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech a připsali si tak dva body.

Nový Jičín získal další plný počet bodů, nad Uherským Brodem zvítězil 7:5

sobota 20.05.2017, 15:35
UHERSKÝ BROD – I poslední zápas sobotního programu nabídl velmi zajímavou podívanou. Proti domácímu Uherskému Brodu se postavili hráči Nového Jičína, kteří chtěli navázat na výborně odehraný zápas proti Zlínu. První branka padla až v samém závěru první čtvrtiny, díky níž se Novojičínští ujali vedení, ale Uherskobrodečtí rychle vyrovnali. Ve třetí části se hostům podařilo odskočit svému soupeři o dvě branky, a domácí poté celý zápas již pouze dotahovali. Po záverečném hvizdu se Novojičínští mohli radovat z druhé sobotní výhry v poměru 7:5.

Přerov vyhrál i své druhé sobotní utkání! Přestřelku se Zlínem vyhrál 8:7

sobota 20.05.2017, 15:33
ZLÍN - Po výhře nad Uherským Brodem se přerovští hráči postavili Ďáblům ze Zlína, kteří si přáli odčinit porážku s Novým Jičínem. Lépe začal Přerov, za nějž dvakrát skóroval Škalouda, avšak Zlín rychle srovnal krok. Night Birds si však čtyřmi rychlými góly ve třetí části zápasu zajistili náskok pěti branek, ale Zlínští nesložili zbraně a nastříleli tři branky během jedné minuty. V konečném součtu vyzněla přestřelka, při níž padlo 15 branek, ve prospěch Přerova, který zvítězil 8:7.

Brněnští svou stíhací jízdu nezvládli a padli s Hradcem Králové 7:8

sobota 20.05.2017, 13:35
PARDUBICE – Domácí se chtěli odpoutat od konce tabulky, Brno naopak hrálo o lepší postavení, zaručující mu možnost začínat osmifinále na domácí půdě. Ihned od startu však muselo dohánět náskok domácích, kteří po první čtvrtině vedli již 5:1. Brněnští se však s nepříznivým stavem nehodlali smířit a postupně vyrovnali stav ukání. Stíhací jízdu Brna utnul čtyři vteřiny před koncem zápasu Aleš Půlpán, jenž tak rozhodl o vítězství Hradce Králové v poměru 8:7.