Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Přetahovanou mezi Uherským Brodem a Přerovem vyhráli hostující Night Birds 6:4

sobota 20.05.2017, 11:43
UHERSKÝ BROD – Zápas mezi domácím Uherským Brodem a Přerovem, tedy celky na chvostu tabulky, nabídl první branku až v samém závěru první části. K radosti domácích to byli právě oni, kdo přišel s gólem do šatny. Přerovští hráči ale dokázali vývoj utkání otočit, avšak z vedení se dlouho neradovali. Ve 41. minutě se ale Přerov znovu ujal vedení, které tentokrát již nepustil a díky výhře 6:4 se radoval ze zisku všech tří bodů.

Nový Jičín boj o nejvyšší příčky nevzdává! Nad Zlínem zvítězil 8:3

sobota 20.05.2017, 11:36
ZLÍN – Hosté z Nového Jičína usilovali v dopoledním zápase o stažení svého manka na první příčky tabulky, byli to však Zlínští, kdo šel jako první do dvoubrankového vedení. Nový Jičín však zvládl dvakrát vyrovnat a ve třetí čtvrtině se poprvé ujal vedení, které vzápětí ještě navýšil. Domácí Zlín na odskočení svého soupeře odpovědět nedokázal, a ze svého prvního sobotního duelu odešel s porážkou 3:8. (Foto: Zlata Vostrá)

Černošice si hravě poradily s Kladnem a v tabulce si mohou polepšit

sobota 20.05.2017, 10:11
KLADNO – Souboj mezi domácím Kladnem a hostujícími Černošicemi se zapsal svým startem na první místo v kolonce nejdříve odehraného zápasu. Start v devět hodin ale nikomu nevadil, poněvadž byl k vidění velmi ofenzivní hokej plný mnoha šancí. Hosté si brzy vytvořili pohodlný náskok a na konci duelu se radovali z vítězství 15:7. Velký podíl na tomto vítězství má dvojice Marek Loskot a Jiří Černoch. (Foto: Petr Hubáček)

Víkend bude rovněž ve znamení mládežnických soubojů

sobota 20.05.2017, 09:20
Nejmladší ročníky patřící do kategorie mládeže budou mít i tento víkend natřískaný zápasy! Souboje nabídnou obě divize kategorií přípravky a starších žáků. Mladší žáci rozehrají své zápasy pouze v divizi Západ. Rozhodně je, na co se dívat. Pokud u toho ale nemůžete být, rozhodně si nenechte ujít náš výsledkový servis. (Foto: Zlatka Vostrá)