Třetí hrací víkend extraligy byl hodně o emocích

neděle 14.05.2017, 19:50
Stilmat extraliga inlinehokeje má za sebou třetí hrací víkend, který nabídl deset zápasů plných emocí.

V dalším gólovém představení podlehl Nový Jičín Boskovicím

neděle 14.05.2017, 18:29
NOVÝ JIČÍN - I druhý nedělní zápas nám nabídl pohledné představení. Po jedenadvaceti trefách v úvodním zápase bylo tentokrát k vidění patnáct branek. Nový Jičín však nedokázal navázat na vítězství z prvního nedělního zápasu a tentokrát nezískal po těsné prohře 7:8 s týmem Boskovic ani bod.

Po jedenadvacetigólové přestřelce se raduje Nový Jičín

neděle 14.05.2017, 15:41
NOVÝ JIČÍN - V prvním ze dvou nedělních zápasů Stilmat extraligy inline hokeje se v Novém Jičíně střetl domácí celek s hostující Olomoucí. V parádním utkání, ve kterém bylo nakonec k vidění hned 21 branek, nakonec zvítězili domácí, kteří zvítězili poměrem 11:10 po prodloužení, mimo jiné i díky hattrickům Juraje Juríka a Ondřeje Kovarčíka.

Olomouc porazila Zlín vysoko 10:5

sobota 13.05.2017, 19:16
OLOMOUC - Duel mezi domácí Tempish Olomouc a Zlínem dopřál divákům hned patnáct branek. Úvodní dvě části zápasu však vůbec nenaznačily, kdo by se měl bodům příblížit. Vše rozsekli hráči Olomouce až ve třetí čtvrtině. Právě tehdy nasázeli do sítě soupeře čtyři branky, sami však žádnou neinkasovali. Díky výhře 10:5 se Olomouc stále drží na předních pozicích letošní extraligové tabulky.

Po Černošicích si zuby na Berounských Medvědech vylámalo i Kladno

sobota 13.05.2017, 19:15
KLADNO - Černošice sice připravili Berounské Medvědy o neporazitelnost, avšak se sebevědomou hrou Berouna to nijak neotřáslo. Odpoledne se postavili proti domácímu Kladnu a díky první části zápasu si vytvořili náskok tří branek, který postupně navyšovali a Kladnu se vidina vítězství rychle vzdalovala. Především zásluhou výborného výkonu Petra Kafky a jeho jmenovce Šinágla si Beroun dokráčel pro výhru 10:5 a pojistil si první místo extraligové tabulky. (Foto: Petr Hubáček)