Roller Storm uspěl v přestřelce proti Černošicím

sobota 13.05.2017, 18:32
ČERNOŠICE - V druhém dnešním zápase zavítali na zimní stadión v Černošicích hokejisté Roller Storm Praha. Utkání bylo v úvodu vyrovnané, ale od závěru první čtvrtiny si hostující hráči vytvořili menší náskok, který si ve zbývajícím čase pohlídali a v poklidu si dokráčeli pro vítězství.

Boskovice v pohledném utkání podlehly Zlínu po prodloužení

sobota 13.05.2017, 15:31
BOSKOVICE - Na jihu Moravy se potkaly celky, kterým se úvod sezony příliš nevydařil a každý z nich měl zatím na kontě jen šest bodů. Ve vzájemném utkání se nakonec radovali Devils, kteří v parádním zápase z obou stran zvítězili 7:6 po prodloužení a připsali si důležité dva body.

Gólové hody. Olomouc přestřílela Uherský Brod

sobota 13.05.2017, 14:09
BOSKOVICE - Střelecky úrodné bylo utkání Olomouce s Uherským Brodem v rámci třetího hracího víkendu Stilmat extraligy inlinehokeje. Více štěstí v zápase měli domácí hráči, kteří své soupeře přestříleli v poměru 13:7.

Beroun poprvé v základní hrací době nevyhrál

sobota 13.05.2017, 12:38
ČERNOŠICE - Vedoucí tým průběžné tabulky z Berouna poprvé v letošním ročníku ztratil extraligové body. Po nevydařené první třetině v utkání dotahoval tříbrankovou ztrátu. Tu se mu povedlo do konce základní hrací doby pouze vymazat. O vítězství tak muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém Berounští Medvědi dokonali obrat.

Čtvrtá čtvrtina rozhodla o vítězství Kladna nad Stormem

sobota 13.05.2017, 12:21
KLADNO - vyrovnané utkání mezi domácími hráči a pražským Stormem rozhodlo poslední dějství. V něm kladenští hráči přidali čtyři branky, na které už hráči hostí nenašli odpověď. Kladno si tak po moravském neúspěchu připsalo čtvrté letošní domácí vítězství.