Černošice si zastřílely proti domácím Boskovicím

neděle 07.05.2017, 11:53
BOSKOVICE - Domácí Boskovice vyhrály jen jedno z úvodních čtyř zápasů extraligy. Na úvod nedělního programu je navíc čekaly favorizované Černošice, které naopak zvítězily ve třech z pěti utkání. Černošice nenechaly nic v náhodě, vyhrály první periodu rozdílem čtyř branek a pohodlně si dokráčely pro vítězství v poměru 9:3.

Hradec po strašidelném začátku nestačil na Brod

UHERSKÝ BROD - Uherský Brod si připisuje druhou výhru za sebou, tentokrát už plnohodnotnou. K úspěchu pomohl uherskobrodským skvělý start do utkání, když po necelé půlminutě vedli 2:0. Jenže Hradec se do zápasu vrátil a do poslední vteřiny bojoval o bodový zisk. Na ten nakonec nedosáhl a prohrál 7:8.

I Nový Jičín již poznal hořkost porážky. O neporazitelnost jej připravili Berounští Medvědi

sobota 06.05.2017, 20:00
NOVÝ JIČÍN - Večerní zápas Nového Jičína skýtal jednu podstatnou otázku. Udrží Nový Jičín i po pátém zápase svou neporazitelnost? Domácí hráči si nechali utéci soupeře v první čtvrtině a krok nesrovnali ani v polovině utkání. Hráči Berounských Medvědů dál systematicky hlídali svůj náskok a po závěrečném hvizdu se mohli radovat z vítězství 8:5. (Autor fotky: Zlata Vostrá)

Roller Storm Praha zvítězil nad Olomoucí 10:8

OLOMOUC - Poslední utkání sobotního programu Stilmat extraligy inline hokeje nabídlo duel mezi Olomoucí a Roller Stormem Praha. První třetina se nesla v duchu vyrovnaného boje, ve druhé části však Pražané díky čtyřem přesným zásahům svému soupeři odskočili a i nadále utkání dominovali. Olomouc sice ještě zvádla utkání zdramatizovat, na výhru to ale nestačilo. Pražský Roller Storm zvítězil poměrem 10:8.

Kladno poprvé poraženo! Vyšlápli si na něj hráči Přerova

sobota 06.05.2017, 18:33
PŘEROV - Kladenští hráči usilovali o své další vítězství, díky němuž by se dotáhli na čelo tabulky a zařadili se mezi neporažené celky letošního ročníku. Svou misi začali velmi aktivně a vytvořili si náskok dvou branek. Další minuty zápasu ale nabídly vynikající podívanou a hned třináct branek do konce třetí části, po které byli ve vedení Přerovští.Poslední čtvrtina byla ve znamení demonstrace síly kladenských hráčů, kteří stáhli manko až na jediný gól a postarali se tak o zápletku.Stíhací jízdu však nedotáhli do úspěšného konce a podlehli Přerovu 8:10. (Foto: Zlata Vostrá)