Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Hráči Berouna se usadili po prvním hracím víkendu na čele extraligové tabulky

neděle 30.04.2017, 18:47
Stilmat extraliga má za sebou první hrací víkend, ve kterém každý ze dvanácti týmů odehrál tři zápasy. Na čele tabulky se usadili hokejisté Berouna, Kladna a Nové Jičína, kteří jako jediní získali plný počet devíti bodů. Na opačném konci je pak trojlístek nulových - Přerov, Boskovice a Uherský Brod.

Berounští Medvědi si v zápase proti Boskovicím s chutí zastříleli

neděle 30.04.2017, 15:48
PRAHA - Beroun v zápase proti Boskovicím na svého soupeře vlétl a nenechal tak nikoho na pochybách, kdo bude v zápase favoritem. V zápase si berounští hráči s chutí zastříleli a s přehledem si dokráčeli pro další tři body za vítězství. Po osmačtyřiceti minutách se číslovka nakonec zastavila na skóre 13:1.

Kladno zvládlo i druhý nedělní zápas, Šiller má hattrick

neděle 30.04.2017, 14:54
KLADNO – Kladenští Čerti byli po výhře nad Zlínem v dobré náladě a chtěli na toto vítězství navázat i v svém druhém duelu v rámci druhého extraligového dne. Proti Uherskému Brodu bránili po polovině hrací doby jednobrankový náskok. V dalším průběhu utkání si dalšími přesnými zásahy dodali klid do svých řad a zápas dotáhli k vítězství 6:4. (foto: Petr Hubáček)

Přestřelku ovládlo Brno. Díky Strýčkově hattricku zdolalo Přerov 6:5

neděle 30.04.2017, 14:49
BOSKOVICE - Dramatickou přestřelku mezi Missionem Roller Brno a Night Birds Přerov ovládl v poměru 6:5 jihomoravský celek. Domácí v boskovickém azylu vždy byli o krok napřed, hosté z Přerova ale hned čtyřikrát dokázali smazat soupeřovo manko. Vítězství nakonec vystřelil Brnu necelou půlminutu před koncem normální hrací doby navrátilec z Francie Pavel Strýček, jenž tak zkompletoval hattrick. Hostům nepomohla ani výjimečná efektivita při proměňování přesilových her. Přerované využili čtyři z pěti přesilových her. (foto: Daniel Kinc)

Roller Storm Praha rozhodl o výhře nad Boskovicemi ve třetí čtvrtině

neděle 30.04.2017, 13:16
PRAHA 11 – V zápase proti Roller Stormu Praha usilovaly Boskovice o své první vítězství v letošní sezoně. Pražané však systematicky budovali svůj náskok, který potvrdili hlavně ve třetí čtvrtině zápasu, kdy svému soupeři odskočili o čtyři branky. Boskovice v závěru ještě snížily, ale domácí nedovolili soupeři, aby zdramatizoval zápas a radovali se z vítězství v poměru 6:3. (foto: Zlata Vostrá)