Zápas Černošic s Přerovem byl ve znamení Loskota se Zbořilem

sobota 29.04.2017, 18:17
KLADNO - Jak Černošice, tak celek Přerova čekal druhý zápas prvního hracího dne. Oba týmy měly co napravovat, neboť své úvodní duely nezvládly. Do vzájemného souboje vstoupily lépe Černošice. Třemi góly Marka Loskota se dostaly do vedení, ale Přerovští však nechtěli dát svou kůži lacino a snažili se manko smazat. Domácí si však svůj náskok nenechali sebrat. Marek Loskot přidal další tři přesné zásahy, dvěma góly se přidal i Jiří Černoch. Černošice se tak po závěrečném hvizdu radovaly z výhry 8:5. Hlavní strůjce černošické výhry je jasný, na druhé straně si čtyři z pěti gólů připsal Mikuláš Zbořil. (foto: Petr Hubáček)

Medvědi z Berouna připisují druhou výhru, Uherský Brod deklasovali 16:1

sobota 29.04.2017, 17:51
PRAHA 11 - Berounští Medvědi nastoupili ke druhému domácímu duelu, v němž změřili síly s celkem Uherského Brodu a začátek zvládli opravdu skvěle, během prvních deseti minut vedli již 3:0. Poté sice hosté dokázali snížit, ale domácí odpověděli dalšími přesnými zásahy. Vidět byl hlavně Petr Kafka, který se trefil přesně pětkrát. Po závěrečném hvizdu svítilo na výsledkové tabuli skóre 16:1 a tým Berounských Medvědů tak zatím nepoznal svého přemožitele.

Kladno slaví výhru! Boskovice porazilo 8:3

sobota 29.04.2017, 17:01
KLADNO - Pro týmy IHC Čerti Kladno i HC Boskovice inline byl vzájemný duel tím úvodním v aktuálním extraligovém ročníku. Lépe do něj vstoupili domácí Čerti, kteří již v polovině zápasu vedli o šest branek. Boskovicím se rovněž ve třetí čtvrtině podařilo otevřít svůj gólový účet. I přes veškerou snahu již ale hráči Boskovic vysoké manko nesmazali a Kladno si tak po výhře 8:3 došlo pro své úvodní vítězství. (foto: Petr Hubáček)

Zlín ve svém druhém zápase přehrál pražský Roller Storm 7:5

sobota 29.04.2017, 16:26
PRAHA 11 - IHC Devils Zlín vyzvali ve svém druhém zápase v rámci prvního hracího dne celek IHC Roller Storm Praha. Stejně jako po první čtvrtině, bránili Zlínští těsný náskok i po polovině zápasu. Pražané se znovu dotáhli, Zlínští opět odskočili a do poslední čtvrtiny opět vstupovali s náskokem jediné branky. Devils přetahovanou v konečném výsledku zvládli a díky výhře 7:5 vyrovnali svou zápasovou bilanci na 1:1. Pražský celek si na svou první výhru musí počkat.

Berounští Medvědi si poradili se Zlínem

sobota 29.04.2017, 14:16
PRAHA 11 - V utkání domácích Berounských Medvědů proti celku IHC Devils Zlín se blýskli skvělými zákroky oba brankáři. Medvědi si ale i přesto ve svém úvodním duelu sezony vybudovali v prvních deseti minutách dvoubrankový náskok, který v další části zápasu ještě navýšili. Zlín ale zabral a do poslední části vstupoval za stavu 3:5 ze svého pohledu. Medvědi však drama nepřipustili a třemi přesnými zásahy stanovili konečné skóre v poměru 8:4.