Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Měly jsme skvělou partu, říká Kateřina Mrázová. Je úžasné být první na světě!

čtvrtek 25.06.2015, 09:05
Získat medaili bylo letos pro ženskou reprezentaci cílem, získat zlato tajným přáním. Ale tohle přání se v Rosariu do puntíku vyplnilo. České hokejistky si v úvodu mistrovství světa ještě potřebovaly sednout, ale s každým utkáním šly nahoru a na konci stála nejkrásnější možná tečka. A za titulem nejlepšího týmu na světě táhla tým kapitánka Kateřina Mrázová. Nejen gólově, ale i morálně.

Skromný Brabec: Jenom jsem trošku pomáhal! Teď myslí na obhajobu se Slavií

středa 24.06.2015, 17:57
Bez vynikajícího brankáře nemůžete vyhrát žádné mistrovství světa. A to byl i případ české reprezentace v letošním Rosariu. Na čtyřicet minut "pustil" Daniel Brabec do klece svého parťáka Michala Vicha, v nejtěžších momentech byl svým spoluhráčům pevnou oporou. Letos má za sebou jednoznačně úspěšnou sezonu, ale ta mu ještě nekončí...

Michal Šimo: Hráli jsme jako tým, věřili jsme si všichni navzájem

pondělí 22.06.2015, 08:26
Loňská finálová porážka s Američany bolela český tým hodně – vždyť do té doby byl jediným, kdo na mistrovství ještě neprohrál. V naprosto stejné roli šel i do letošního zápasu o zlato s Francií. Ale tentokrát s úspěšným koncem! Rozhodující góly v posledních dvou utkáních si pro sebe vyhradila první formace, jejímž členem byl znovu i "francouzský" inlinový specialista Michal Šimo.

Zlatá sbírka z Rosaria je kompletní. Český inline vládne hokejovému světu!

pondělí 22.06.2015, 04:28
Rok 2015 bude v kronikách už navždy zapsán jako zlatý rok českého inline hokeje. Na mistrovství světa v Rosariu získala naše výprava kompletní sbírku tří zlatých medailí! Poslední krok udělali muži, kteří ve finále zásluhou gólu Patrika Šebka ze 44. minuty porazili Francii 2:1 v prodloužení. Společně s veterány, juniory a ženami to znamená jediné – Česká republika jako první v historii získala během jediného roku všechny tituly organizace FIRS!

Dorosteneckou kategorii MČR ovládl Přerov, starší žáky zlínští Devils

neděle 21.06.2015, 21:05
Po sobotním MČR mladších žáků a přípravek, které se uskutečnilo v Břeclavi, se v neděli MČR přesunulo do Boskovic, kde se rozhodovalo v kategorii dorostenců a mladších žáků. Dorosteneckou kategorií ovládli mladí inlajnisté Přerova, ve starších žácích se z mistrovského titulu radovali inlajnisté Zlína.