Škoda bodu. Junioři neudrželi vedení a s houževnatou Itálií remizovali

úterý 09.06.2015, 00:06
První zápasy bývají na šampionátech v inline hokeji obzvlášť zrádné, a to se do puntíku potvrdilo českým juniorům. Přestože prvních dvacet minut proti Italům kontrolovali a vedli o dva góly, soupeř zvládl ve druhém poločase vyrovnat a sebrat Čechům bod za remízu 2:2. Ale nic se neděje, jedeme dál!

Češky si na úvod pohrály s Indií, které nasázely devatenáct branek

pondělí 08.06.2015, 21:00
Reprezentace žen zahájila MS organizace FIRS utkáním s Indií. Češky na ploše dominovaly již od úvodních vteřin, s chutí si zastřílely a i díky šesti brankám Kateřiny Mrázové zvítězily 19:0. Druhý souboj čeká svěřenkyně Věry Pančákové v úterý proti Mexiku.

Junioři pod novými křídly: Jde o to, jak budou makat jeden za druhého

pondělí 08.06.2015, 05:58
Pět let v řadě nepoznali čeští junioři na mistrovství světa hořkost porážky, ani loni z Francie neodjeli bez medaile. Tentokrát ovšem čeká mladíky něco nového: V Rosariu se totiž premiérově vydají do boje pod taktovkou Pavla Würtherleho a Ladislava Vlčka. Reprezentace vstoupí do turnaje v pondělních 22:15 českého času proti Itálii, ale je jasné, že chleba se bude lámat jinde. A stejně jasné je i to, že junioři budou chtít dojít hodně vysoko.

Po dnešku zná Stilmat extraliga inline hokeje všechny účastníky Final Four

neděle 07.06.2015, 22:46
Nedělními zápasy završila Stilmat extraliga inline hokeje čtvrtfinálové série, které rozhodly o účastnících Final Four (Beroun, Brno, Olomouc, Slavia) a Prezidentského poháru. Zároveň se odehrálo první kolo zápasů o udržení, které určily, že pro příští sezónu se zachránili hráči Zlína a Uherského Brodu. O tom kdo nejvyšší soutěž opustí, se rozhodne v druhém kole play out mezi hráči Pardubic a Stormu.

Český inline potřebuje vlastní halu, říká Tomáš Würtherle

neděle 07.06.2015, 21:59
Dnes je to přesně týden, co veteráni obhájili titul na Mistrovství světa. Po celých sedm dní po šampionátu jsme vám přinášeli rozhovory s důležitými postavami týmu a celý zpravodajský seriál uzavře interview s Tomášem Würtherlem. Prezedentem České asociace inline hokeje a také členem vítězného týmu. Ten se rozpovídal o organizaci šampionátu, myšlence mistrovství světa v Austrálii, případném zavedení kategorie 45+, ale také o situaci v mládežnickém inline hokeji.