Junioři domů bez medaile nepojedou. V Toulouse vydřeli bronz!

neděle 06.07.2014, 19:03
Cesta první party z mistrovství světa FIRS v Toulouse nakonec nebude až tak smutná. Čeští junioři se vzmohli po těžké prohře v semifinále a vybojovali bronzové medaile! Proti Spojeným státům nezačali vůbec dobře, prohrávali o dva góly, ale ve druhé půli bitvu dokonale otočili do úspěšného konce, vítězný gól zařídil ve 31. minutě Miroslav Zaremba. Bravo!

Hokejistky cítí zklamání. Hra ale nebyla špatná, těší Beátu Szelongovou

neděle 06.07.2014, 16:56
Výsledek nepotěšil, výkony neurazily. Ženská reprezentace se v Toulouse kromě jednoho nepovedeného utkání prezentovala dobrou hrou, nicméně jejím cílem nemohlo být nic jiného než medaile, a se sedmou příčkou tak Češky nemohou být spokojené. Za posledním utkáním i celým turnajem se jako první ohlíží obránkyně Beáta Szelongová, která měla na mistrovství i další roli – dirigentku ženského kotle na zápasech juniorů...

Češky končí sedmé, v posledním zápase si pohrály s Itálií

neděle 06.07.2014, 14:50
Ženská reprezentace v posledním utkání na mistrovství světa bez problémů přehrála Itálii 4:1 a končí na sedmém místě. Italky se k ničemu zásadnímu za celý zápas nedostaly, naopak Češky měly šancí přehršel a klidně mohly svým soupeřkám nasázet desítku. Hlavní však je, že se jim za turnajem podařilo napsat zaslouženou vítěznou tečku.

Michaela Jančová: Musíme udělat aspoň to sedmé místo

neděle 06.07.2014, 10:13
Na Francii se českým hokejistkám nepodařilo na mistrovství ani jednou vyzrát. Po gólu Michaely Jančové sice v zápase o páté až osmé místo vedly, pak se přes ně ale domácí země přehnala. Reprezentantky vědí, že teď se musí zvednout, turnaj totiž chtějí uzavřít vítěznou tečkou proti Itálii!

Legenda končí. Junioři ztratili vyhraný zápas a pětinásobné zlato neobhájí

sobota 05.07.2014, 20:29
Neuvěřitelných 40 zápasů trvala neporazitelnost a dominance juniorské reprezentace České republiky na světové scéně. Až v semifinále mistrovství světa v Toulouse skončila. Češi proti bezzubému domácímu výběru kráčeli za finálovým postupem, jenže v samotném závěru ztratili vedení a v prodloužení i celý zápas.