Ženská reprezentace nestačila na Francii ani podruhé, prohrála vysoko 1:6

sobota 05.07.2014, 16:54
Odveta s Francií začala pro Českou republiku výborně. Skóre otevřela Michaela Jančová a vypadalo to, že porážku ze skupiny můžeme Francouzkám vrátit. Jenomže domácí hráčky ještě do poločasové sirény otočily na 2:1 a v druhém poločase přidaly další branky. Češky nenavázaly na skvělé výkony a podlehly vysoko 1:6, v neděli tak nastoupí ve 12:40 do zápasu o sedmou příčku s Itálií.

Benjamínek přispěl už třemi góly. Jsem moc rád, přiznává Natan Vráblík

sobota 05.07.2014, 10:49
Junioři jsou v semifinále! Itálie sice kousala, ale především díky vynikajícímu úvodu si Češi postup mezi nejlepší čtveřici pohlídali. Co může trenéry hodně těšit, je vyrovnanost všech tří formací, které k vítězné vlně přispívají rovnoměrným dílem. Ve čtvrtfinálovém souboji se hned dvakrát trefil nejmladší hráč sestavy Natan Vráblík!

Rychlým startem proti Itálii si junioři zajistili místenku v semifinále

pátek 04.07.2014, 23:25
Junioři dokázali ve večerním čtvrtfinále pomstít své kolegyně a v Toulouse si zahrají o medaile! Proti Itálii potvrdili roli favorita, když v desáté minutě vedli už o tři góly a náskok nad nesmírně houževnatým soupeřem kontrolovali až do konce. Další překážku v jejich cestě bude znamenat v sobotu od 18:10 semifinále s domácí Francií!

Špatný začátek? Nebyly jsme takticky připravené, myslí si Věra Pančáková

pátek 04.07.2014, 20:34
Oba české výběry v Toulouse pomýšlely na medaili, jeden z nich ji už bohužel nezíská. Hokejistky sice byly v souboji se Spojenými státy outsiderem, ale nebýt špatné pasáže v úvodu zápasu, úplně klidně by bojovaly o postup. Zklamání bylo na týmu kolem kapitánky Věry Pančákové znát, ale jak potvrzuje i trenér Milan Žurek, české holky jdou dál!

Skvělým Češkám se medailový sen rozplynul ve třech minutách

pátek 04.07.2014, 17:42
Češky si o medaile nezahrají, ve čtvrtfinále je vyřadily silné Spojené státy americké. Krátký výpadek v prvním poločase rozhodl zápas, národní tým sice hru vyrovnal a zásluhou Kateřiny Flachsové a Beáty Szelongové se přiblížil i gólově, ale Američanky už vedení nepustily. České ženy si tak přes výborný výkon ve většině zápasu zahrají pouze o páté až osmé místo. V sobotu nastoupí v 15:10 k další bitvě s Francií.