Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

úterý 13.08.2013, 22:41
Česká asociace inline hokeje se zúčastní festivalu sportu pro děti SPORŤÁČEK. Jedná se o akci zaměřenou na prezentaci a výběr ideálního sportu pro děti. Na festivalu se prezentují kluby a svazy různých sportovních odvětví.

Češi na světových hrách vybojovali bronz !!

pátek 02.08.2013, 15:34
Po výhře nad Kanadou 3:1 vybojovala Česká reprezentace na světových hrách bronzové medaile. Branky vstřelili Šimo 2x a Bezouška. Z vítězství se radují USA, které zdolali ve finále Itálii 3:2.

Semifinálová porážka z USA

úterý 30.07.2013, 08:16
Český výběr nestačil v semifinále světových her na výběr USA a po porážce 1:3 si zahraje o bronz s Kanadou, která překvapivě podlehla Itálii 1:4.

Vysoká čtvrtfinálová výhra nad Kolumbií

pondělí 29.07.2013, 03:35
Čeští inline hokejisté zdolali ve čtvrfinálovém utkání světových her, před přeplňenou arénou, domácí Kolumbii hladce 9:1, když o svém vítězství rozhodli již v úvodních minutách. Na semifinálového soupeře čekáme a vzejde z utkání USA - Lotyšsko. Prvním semifinalistou se stali hráči Itálie, kteří v dramatickém zápase porazili Francii 6:5 v prodloužení. Francie obrátila nepříznivý vývoj a dotáhla zápas do prodloužení ze stavu 1:5.

Závěrečná remíza s Kanadou, ve čtvrtfinále proti Kolumbii

neděle 28.07.2013, 18:16
V posledním zápase ve skupině nastoupili Češi v repríze finále MS proti Kanadě. Přesto, že v průběhu utkání prohrávali již 0:3, zápas dokázali otočit a vyrovnat na konečných 3:3. Ve čtvrtfinále na naše hráče bude čekat domácí Kolumbie, která překvapivě porazila Švýcarsko 4:3. Utkání bude zcela jistě odehráno před vyprodaným hledištěm v elektrizující atmosféře, které doprovází všechna vystoupení domácích sportovců na hrách.