Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Vrchlabí uvidí moravské finále! O zlato se poperou Zlín s Brnem

sobota 29.06.2013, 23:04
Pražská Slavia svůj mistrovský titul z loňského ročníku neobhájí. V dechberoucím semifinále podlehla Brnu v poslední minutě prodloužení, druhou místenku pro finále vybojovali inlinisté Zlína. Vrchlabí se tak může těšit na moravské finále, které vypukne v neděli ve 14 hodin.

Juniorská extraliga má nového mistra, titul putuje do Pardubic

sobota 29.06.2013, 22:22
První společný podnik extraligy mužů a juniorů ve Vrchlabí přinesl svůj úvodní vrchol. Ve finálovém turnaji juniorů potvdily formu ze základní části Pardubice, které v dramatickém finále sesadily z trůnu Zlín dvěma góly v poslední minutě. Bronz získala pražská Slavia.

Mládežnické kategorie znají svoje mistry republiky

pátek 28.06.2013, 21:33
Mistrovské tituly byly rozdány v mládežnických kategoriích. Mistrovské boje ve všech mládežnických kategoriích se odehráli v uplynulém víkendu. Ve Zlíně se představila nejmladší kategorie - přípravky. Turnajem nejlépe prošli domácí borci, když ve finále zdolali Hořovice 4:2. Bronz po výhře nad Boskovicemi získali hráči Berouna. Kategorie mladších žáků si dala dostaveníčko v Černošicích. Titul zde vybojovali borci z Berouna, kteří ve finále doslova deklasovali Boskovice 10:0. Nutno ovšem podotknout, že Boskovice se dokázali dostat do finále nejtěžší možnou cestou a to přes výhry ve čtvrtfinále a semifinále. Bronz si z Černošic odvážejí Hořovice po těsné výhře 4:3 nad Přerovem. Poslední mládežnický titul vybojovali v Pardubicích hráči Uherského Brodu, když ve finále přehráli domácí Střída Sportu těsně 3:1. Třetí příčku obsadili Zlínští ďáblové po výhře 5:0 nad Hradcem Králové.

Vrchol domácích soutěží ve Vrchlabí

čtvrtek 27.06.2013, 21:10
Už jen hodiny nás dělí od úplného vrcholu domácích soutěží. Již v sobotních 10 hod vypuknou první medailové boje v extralize juniorů. Na ploše ve Vrchlabí se postupně odehrají semifinálové zápasy extraligy juniorů, následně se odehrají semifinálové zápasy mužské extraligy. Po semifinále seniorské soutěže se pak nejprve o bronz v juniorské kategorii utkají poražení semifinalisté a následně proti sobě naskočí dva nejúspěšnější celky extraligy juniorů. Poslední mistr soutěžního ročníku bude znám až v neděli. Od 14 hodin se proti sobě postaví vítězové semifinále a právě tento zápas ukončí domácí mistrovskou sezónu.

První liga zná svého mistra, do extraligy postupuje Roller Storm Praha

neděle 23.06.2013, 19:12
Zatímco Reebok extraligu teprve finálový turnaj čeká, druhá nejvyšší soutěž ho už má za sebou. Uskutečnil se o víkendu v Přerově a mezi čtveřicí týmů byl vítěz znám již v sobotu – dvě vítězství zajistila týmu IHC Roller Storm Praha prvenství v turnaji i postup mezi českou elitu inline hokeje.