Český výběr se ve čtvrtfinále utká s Kanadou

úterý 04.06.2013, 20:25
Reprezentační výběr se ve čtvrtfinále MS IIHF v německých Drážďanech utká s obhájci mistrovského titulu z Kanady. Kanada dosud ve třech zápasech na MS zdolala Slovensko 6:1, v zámořském derby podlehla USA 3:5 a v posledním vystoupení rozstřílela Slovinsko 10:3.

Národní tým zakončil skupinu vysokou prohrou se Švédskem

úterý 04.06.2013, 20:06
Ve svém posledním vystoupení v základní skupině MS podlehl reprezentační výběr Švédsku vysoko 3:11. O porážce bylo prakticky rozhodnuto již po první čtvrtině, kdy Češi prohrávali 2:6. České branky vstřelili Loskot, Vozdecký a Šimo.

Ve druhém utkání Češi zdolali domácí Německo 5:1

úterý 04.06.2013, 20:04
Den po porážce s Finskem v prodloužení nastoupil český výběr k utkání proti domácímu Německu, tentokrát neponechal nic náhodě a zvítězil po zásluze 5:1. Úspěšný debut v seniorské reprezentaci si odbyl brankář Daniel Brabec.

Češi zahájili porážkou s Finskem

pondělí 03.06.2013, 11:49
Česká reprezentace vstoupila do mistrovství světa IIHF v Německých Drážďanech porážkou s Finskem 4:5 v prodloužení a to i přesto, že v průběhu utkání vedla již 3:0 a 4:3.

V premiérovém all-star game zvítězili hráči západu

pondělí 03.06.2013, 11:32
V sobotu 1.6. se na Hradeckém zimním stadionu odehrál premiérový ročník all-star game Západ vs. Východ. Obě mužstva předváděla svižný, pohledný a bezstarostný inline hokej. Přes vyrovnaný průběh měli v první čtvrtině měli opticky více šancí a střel hráči západu. Od druhé čtvrtiny se šance vyrovnávali, ale branky stříleli především hráči západu, kteří nakonec dokráčeli k zasloužené výhře 9:4.