Devils Zlín vyhráli potřetí v řadě za sebou. Uherský Brod deklasovali patnácti brankami!

sobota 14.05.2022, 16:44
Zlínští in-line hokejisté odehráli své třetí utkání a opět se mohli radovat z vítězství. Zatímco Uherský Brod na své první vítězství v této sezóně stále čeká.

Hradec má druhou výhru, ve vypjatém utkání porazil Hořovice

sobota 14.05.2022, 16:06
Hráči Hradce Králové dokázali vyhrát i druhý zápas letošní extraligové sezony divize Západ, když v Třebechovicích porazili Cvočkaře Hořovice 6:3. Zápas se odehrál v poněkud emotivnější atmosféře, z čehož rezultovalo i vyloučení Tomáš Půlpána, který zápas nedohrál.

Přerov zvládl i druhý domácí zápas, Boskovicím nasázel devět gólů

sobota 14.05.2022, 15:19
Inline hokejisté Přerova zvítězili ve druhém kole STILMAT extraligy nad Boskovicemi vysoko 9:1. Night Birds navázali na předchozí triumf nad Brnem, za dalšími třemi body je nasměrovalo pět branek z prvního poločasu. V dresu Hanáků se hattrickem blýskl útočník Jakub Navrátil, který navíc přidal dvě gólové přihrávky. Přerovský kapitán Pavel Hanák pak zaznamenal gól a čtyři asistence.

Překvapení na Smíchově se nekonalo. Prague Rats přestříleli soupeře.

sobota 14.05.2022, 14:19
Hodinu před sobotním odpolednem odstartovalo třetí kolo Stilmat extraligy inline hokeje. Ve vyrovnaném úvodu se jako první prosadili domácí hokejisté, kteří v závěru čtrnácté minuty odstartovali gólovou smršt, jenž pokračovala až do konce utkání. IHC Prague Rats porazilo IHC Roller Storm Praha vysoko 11:4.

Hradec vstoupil do sezony vítězně, v Třebechovicích udolal Černošice 7:6.

sobota 14.05.2022, 13:19
Oba týmy přijely do Třebechovic v odlišném rozpoložení. Pro Hradec Králové to byl první zápas letošní extraligové sezony. Pro Černošice šlo již o třetí střetnutí v aktuálním ročníku, v úvodním utkání vyhrály nad Roller Storm Praha 7:4 a poté nestačily na Prague Rats 5:12.