Uherský Brod podlehl Boskovicím 3:5, rozhodla první půle

sobota 07.05.2022, 14:59
Inline hokejisté Uherského Brodu nebodovali ani ve 2. kole extraligy. V zápase s Boskovicemi rozhodla skvělá první půle hostů, ve které si vypracovali vedení 4:0. V zápasu úřadoval především hostující Michal Šimo, který byl u všech gólů svého týmu a zaznamenal pět kanadských bodů.

Hráči Rats si proti nováčkovi extraligy s chutí zastříleli

sobota 07.05.2022, 12:40
Rats potvrdili roli favorita a ve druhém zápase v Praze si proti Hořovicím s chutí zastříleli. Nakonec se jejich brankostroj zastavil na skore 10:2.

Zlín předvedl proti Boskovicím obrat a došel si pro první výhru v sezoně

sobota 07.05.2022, 11:47
Zlínští Devils si v 1. kole STILMAT extraligy připsali těsné vítězství na úkor Boskovic. Hosté se sice ujali brzkého vedení, avšak Zlín stav utkání postupně otočil. V samotném závěru Boskovice ještě hrozily vyrovnáním, ale ani při hře bez brankáře na něj nedosáhly. Klíčovým hráčem pro domácí se stal David Hrazdira, který zaznamenal tři body.

Kanci vedení proti Brnu neudrželi, rozhodla smršť ve druhé půli

sobota 07.05.2022, 11:31
Uherskobrodští Kanci prohráli v 1. kole STILMAT extraligy doma s Brnem 4:6. Domácí přitom po poločase vedli o dvě branky, když odpověděli na rychlou branku Missionu. Jenže druhá půle vyšla výrazně lépe hostům, kteří v ní udeřili pětkrát a radují se z vítězství.

Černošice otočily zápas proti Roller Storm a připsaly si první vítězství

sobota 07.05.2022, 11:20
V prvním zápase v Praze na Nikolajce uspěli hráči Černošic, kteří v závěru otočili zápas proti Stormu a přpsali si první letošní vítězství