Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Dvakrát prodloužení, jednou výhra. Junioři mají po prvním hracím dni pět bodů

čtvrtek 29.07.2021, 22:44
První hrací den evropského šampionátu v Effretikonu přidělil českým juniorům dva zápasy, a to se Španělskem a Itálií. V obou muselo rozhodnout prodloužení a oba zápasy skončily shodným výsledkem 3:2. Jednou to však bylo z pohledu Španělska, které už po 10 minutách hry prohrávalo 0:2, leč předvedlo velkolepý obrat, podruhé to již bylo z pohledu našich juniorů, kteří proti Itálii ani jednou neztráceli a v prodloužení jim druhý bod vystřelil Martin Holba. Ve čtvrtek čeká juniory další porce zápasů, od 13:30 vyzvou Francii a v 18:10 odehrají duel se Švýcarskem.

Došly nám síly do obrany a soupeř nás zlomil, smutní André Lequin

čtvrtek 29.07.2021, 18:22
Mistrovství Evropy juniorů otevíral český výběr ve čtvrteční dopoledne, kdy poměřil své síly se Španělskem. I přestože vedl po deseti minutách 2:0, Španělé se nevzdali a ve druhém poločase poslali zápas do prodloužení. Když to vypadalo, že zápas budou muset nakonec rozhodnout nájezdy, sekundu před koncem rozhodli Španělé o výhře 3:2 v prodloužení. Ani 17 zákroků brankáře André Lequina tak nepomohlo k první výhře na turnaji. V pozápasovém hodnocení mluví nejenom o samotném utkání, ale i o tom, zda mu vyhovuje menší branka, než na kterou je zvyklý z ledního hokeje, kde hájí barvy Hradce Králové.

Reprezentace U16 a U18 zamíří do Švýcarska obhajovat zlaté medaile

čtvrtek 01.07.2021, 12:54
Do zahájení vrcholu sezóny inline hokeje zbývá mládežníkům necelý měsíc a po přípravném kempu v Kroměříži trenéři ukázali na 16 jmen jak v kategorii U16, tak v kategorii U18, které budou Českou republiku reprezentovat na přelomu července a srpna ve švýcarském Morges. Češi budou v městečku poblíž Lausanne – dá se říct již tradičně – obhajovat zisk zlatých medailí.

Mládežnické reprezentace čeká výběrové soustředění

úterý 22.06.2021, 08:00
V neděli 27. června se v Kroměříži uskuteční výběrové soustředění pro reprezentace do šestnácti a osmnácti let. Vrcholem by mělo následně být ME ve švýcarském Kaltbrunnu, kde Češi budou opět obhajovat evropské tituly. Sraz nominovaných je v 9:00 (U18) a v 9:30 (U16).

Informace k sezóně 2021

středa 14.04.2021, 15:08
Vzhledem k přetrvávajícím mimořádným opatřením MZČR a zejména pak k zákazu provozování vnitřních sportovišť, není zatím v dohlednu varianta regulérního zahájení soutěžního ročníku v běžném formátu. O možném uvolnění amatérského sportu a otevření vnitřních prostor sportovišť se vedou další jednání. Aktuální situaci nadále aktivně sledujeme a jsme v nejužším kontaktu při jednáních, zejména s NSA.