Česká děvčata opět stříbrná, ve finále nestačila na USA

sobota 13.07.2019, 21:53
Stejně jako před rokem se proti sobě ve finále ženského šampionátu postavily týmy USA a Česka. Po odvetě prahnoucí Češky ale na své soupeřky nestačily a zůstávají stříbrné. V polovině vedly Američanky 1:0, na což navázaly ve druhé půli a vypracovaly si tříbrankové vedení. Snížení sice přišlo, ale k obratu to nestačilo.

Ukázali jsme svoji sílu, pochvaluje si Rubeš. Rozdáme si to o zlato, těší se Frodl!

sobota 13.07.2019, 10:40
Do finále nevedla snadná cesta. Kanadě vyšel úvod a Češi museli otáčet zápas z 0:2 na 3:2. S rozhodující trefou přišel Tomáš Rubeš, který ve 36. prostřelil vynikajícího brankáře Hartwella. Na druhé straně znovu zářil mezi tyčemi české branky Dominik Frodl, jenž se podepsal pod postupem do finále mnoha důležitými zákroky.

Kapitánka Kateřina Mrázová: Celý tým to odmakal. Američankám máme co vracet!

sobota 13.07.2019, 10:00
Proti fungující obraně a výborné brankářce Itálie se Češky dlouho trápily. Zlomila to až střela Kateřiny Mrázové, která rozhodla o tom, že česká děvčata půjdou znovu do finále. Stejně jako před rokem se postaví týmu USA, kterému chtějí vrátit loňskou porážku a vybojovat na World Roller Games zlato.

Muži jsou ve finále, drama s Kanadou rozhodl Rubeš!

pátek 12.07.2019, 21:42
Kanadu Češi už na turnaji jednou porazili, ve skupině to byla jednoznačná záležitost a výsledek 9:1. Jenže semifinále bylo úplně o něčem jiném, Kanaďané šli rychle do dvoubrankového vedení a Češi museli hledat cestu zpátky do zápasu. V první půli zvládli srovnat a o postupu do finále pak rozhodl gólem na 3:2 až v posledních minutách Rubeš!

Ženy udolaly Itálii a po roce jsou znovu ve finále!

pátek 12.07.2019, 20:19
Češky byly před semifinále velkým favoritem, vždyť už postup Italek přes čtvrtfinále byl velkým překvapením. Jenže hokejistky z Apeninského poloostrova ukázaly, že se rozhodně nejednalo o náhodu. S českým výběrem sehrály vyrovnaný zápas, který až v samotném závěru rozhodla gólem kapitánka Mrázová.