Junioři zdolali Kanadu a do čtvrtfinále jdou z prvního místa!

pondělí 01.07.2019, 19:58
Důležitý zápas dopadl dobře, junioři v přetahované s Kanadou nakonec zaslouženě zvítězili! Nebylo to ale rozhodně jednoduché, Češi šli třikrát do vedení a třikrát soupeř našel odpověď v podobě vyrovnávacího gólu. Až zásah Indráka ze 31. minuty rozhodl o výsledku a o konečném umístění ve skupině E.

S Kanadou to bude těžší zápas, nebojíme se toho!

neděle 30.06.2019, 16:30
Junioři pohodlně zvládli i druhé utkání na World Roller Games 2019, Austrálii přehráli výsledkem 11:1 a o první místo ve skupině E si to Češi rozdají s Kanadou. Popasovat se tentokrát museli se změnou haly a taky menší hrací plochou. Jak hodnotí zápas? Více už v rozhovorech po utkání.

Češi si poradili i s Austrálií, protinožce porazili 11:1

neděle 30.06.2019, 11:41
K druhému zápasu na World Roller Games se sice junioři museli přesouvat do jiné haly, ani to je ale nezbrzdilo a proti Austrálii zopakovali herně a hlavně výsledkový povedený zápas. Tentokrát se našim juniorům povedlo vytvořit si výraznější vedení už v první půli, před posledním zápasem ve skupině tak mohli druhou část odehrát s větším klidem.

Padalo nám to, shodují se junioři. Vysoké teploty jim nevadí, Austrálie bude kvalitnější soupeř

sobota 29.06.2019, 18:00
Čeští junioři vstoupili do World Roller Games vysokým vítězstvím 13:0 nad Německem, ač po poločase vedli pouze o dvě branky. Zlepšenou koncovku totiž zapříčinila větší aktivita ve střelbě. V Barceloně a taky i v hale CEM Mar Bella panují vysoké teploty, to ale našim juniorům potíže nedělá. Již zítra je čeká druhé utkání, ve kterém se utkají s Austrálií, tentokrát v hale CEM Horta.

Junioři v úvodním zápase přejeli Němce 13:0!

sobota 29.06.2019, 14:02
Lepší vstup do World Roller Games si naši junioři asi těžko mohli přát, v úvodním duelu juniorského MS jednoznačně zvítězili nad Německem. Po první půli přitom vedli "jen" 2:0, ve druhé části ale zlepšili efektivitu a soupeře výrazně ještě výrazněji přehráli a nastříleli mi hned jedenáct branek!