Štrobl vychytal Písku vítězství v první lize nad Poličkou

neděle 23.06.2019, 20:56
Final Six 1. ligy inline hokeje, který se o víkendu uskutečnilo v Poličce, je minulostí. Turnaj ovládli inline hokejisté Písku, kteří ve finále porazili domácí Poličku 8:5. Bronzové medaile vybojovali v nájezdové loterii hráči rezervního týmu Přerova nad Kroměříží.

Finále přípravky rozhodl až gól v poslední minutě, titul slaví Cvočkaři

neděle 23.06.2019, 18:10
Poslední den MMČR v Přerově přineslo rozuzlení i v přípravkách. V semifinále na sebe narazila Břeclav s Přerovem a Hořovice s Prague Rats. První duel byl v úvodu vyrovnaný, ale postupem času Přerov zvýšil své otáčky a dokráčel si pro pohodlný postup do finále. To druhé semifinále bylo napínavé až do samotného konce. První polovina nabídla šest branek, tři na každé straně. Ve druhé části zápasu si Cvočkaři vytvořili markantní náskok, ale Rats předvedli skvělou stíhací jízdu, která však vyrovnáním neskončila. Souboji o třetí příčku rozhodla druhá polovina utkání, když se Břeclav prosadila sedmkrát a svůj náskok uhlídala až do konce. Finálový duel příliš branek nenabídl. Velice těsné utkání rozhodla až branka minutu před koncem, kterou vsítil hořovický Trachta.

Zlato z mladších žáků slaví Hořovice, bronz zůstává v Přerově

neděle 23.06.2019, 16:20
První kompletní sada medailí na MMČR v Přerově v rámci nedělního programu je rozdána. Titul v mladších žácích vybojovaly Hořovice, které si ve finále poradily poměrem 4:2 s Kladnem. Cvočkaři souboji o zlato dominovali od samotného začátku a Čerty prakticky k ničemu nepustili. Dvěma góly se pod finálovou výhrou podepsal Vít Lochovský. V souboji dvou smutných semifinalistů mezi Přerovem a Zlínem nakonec rozhodovalo až prodloužení, v němž k radosti domácího stadionu zvítězili Night Birds a ukořistili celkové třetí místo. Zlato tedy berou Hořovice, stříbro míří na Kladno a bronz získal Přerov.

Zlatý double pro Rats! Vyrovnané drama rozhodlo až prodloužení

neděle 23.06.2019, 15:46
Tak to bylo vyhrocené finále! Až do prodloužení se vůbec nevědělo, který z týmů získá pohár pro vítěze STILMAT extraligy inline hokeje. Po celou dobu utkání docházelo k velmi vyrovnanému střetu, plnému nadějných střeleckých pokusů na obou stranách. Drama tak rozčísl až Jakub Bernad, který využil samostatný brejk a necelou minutu po úvodním vhazování prodloužení vybojoval svým gólem pro pražské krysy zlatý double.

Písek s Poličkou si v neděli zajistili postup do finále 1. ligy

neděle 23.06.2019, 13:38
V neděli se v Poličce nejprve dohrávaly dva zápasy skupin, nejprve si zajistil postup do finále Písek po obratu zápasu s Přerovem B a těsné výhře 5:4. Také pro domácí Poličku nebyl duel proti Hořovicím nic jednoduchého, k postupu do boje o zlato jí nakonec stačila remíza 4:4. O bronzové medaile si to rozdají Přerov B a Kroměříž.