Hradec v závěru zvrátil sérii a jde dál, Olomouc končí!

sobota 15.06.2019, 16:00
To byl boj! Hokejisté Olomouce a Hradce se rvali až do poslední vteřiny, Východočeši ale předvedli lepší závěrečný sprint. Čtyřmi góly v poslední pětiminutovce druhého mače rozhodli o srovnání série, chvíli nato navázali v rozhodujícím prodloužení. Po dvou a půl minutách hry poslal Hradecké do další fáze sezóny Filip Kuťák!

Masters s Italy padli. Poprvé v historii končí bez medaile

Naděje na bronzový večer v podání české reprezentace v kategorie Masters uhasly. Ve vzájemném souboji s domácí Itálií výsledek ze základní skupiny Češi nezopakovali a na turnaji po výsledku 2:3 končí na nepopulární, čtvrté příčce.

Přerov v horku zvládl první čtvrtfinále, proti Roller Stormu mu pomohl hattrick Školouda

sobota 15.06.2019, 14:30
V úmorném vedru svedli první čtvrtfinálový souboj inline hokejisté Přerova a Roller Storm Praha. Night Birds na vlastní půdě potvrdili roli favorita a zvítězili 9:4. Hattrick se povedl jejich nejproduktivnějšímu hráči, útočníku Petr Školoudovi.

Rats potvrdili roli favorita a s přehledem postoupili na Final Four

sobota 15.06.2019, 14:00
Přestože to v prvním čtvrtfinále přes polovinu zápasu vypadlo, že Boskovice budou pro obhájce titulu nesmírně těžkým soupeřem, ve zbytku celé série to bylo vše jinak. Potvrdilo se to hlavně ve druhém vzájemném zápase, ve kterém Pražané naplno ukázali svoji sílu a po vysokém vítězství propluli hladce mezi čtyři nejlepší týmy sezony.

První bod pro Olomouc, přetahovanou s Hradcem ovládla 6:4

sobota 15.06.2019, 12:45
Olomouc nakročila za výhrou v první části, kdy si vypracovala dvougólový náskok, Hradečtí však předvedli stíhací jízdu. Ještě před půlkou duelu skóre otočili a najednou to byli oni, kdo byl o krůček blíž výhře. Jenže Orli se nedali, dotáhli skóre a v závěrečné části dvěma góly udeřili. Na skóre 4:6 už domácí Východočeši nezareagovali a první výhru v sérii tak brala Olomouc.