Další desítka v podání Masters! Britové vzdorovali do pauzy

úterý 11.06.2019, 19:58
I ve druhém vystoupení oslavili čeští inline hokejisté nastřílenou desítku. Masters si tentokrát zastříleli proti Velké Británii, když po vyrovnaném průběhu ovládli duel ve druhém poločase a zvítězili vysoko v poměru 10:2!

1. liga nabídne bitvy o poslední body v základní části

úterý 11.06.2019, 15:07
Poslední souboje základní části nabídnou v divizích střed a východ ještě zajímavý závěr, bude se totiž bojovat o čelní pozice. V divizi střed jsou do tohoto boje zapojeny celkem tři týmy, v divizi východ tři. Jasného vítěze má západní divize, tím je dosud neporažený Písek, na druhou pozici se bude snažit ještě probojovat celek Jsmeinline.

Boje o čelní pozice nekončí, první pozici má jistou přípravka Hořovic

úterý 11.06.2019, 11:27
O víkendu pokračovaly v mládežnických kategoriích boje o postupové pozice na finálový turnaj, v divizi západ starších žáků si výhrou ve vzájemném souboji nad Úhřeticemi vybojovaly Hořovice šanci na první pozici, Hořovice budou bojovat o první místo také v kategorii mladších žáků, kde je stíhá Kladno. V neděli se vůbec nedařilo přípravce Přerova, na ní se snaží dotáhnout Uherské Hradiště. Jistý vítěz je již v přípravce v divizi západ, po zisku sedmi bodů se jím staly Hořovice.

Sestřihy ze zápasů 1. hracího dne MS

úterý 11.06.2019, 08:44
Dvě utkání, stoprocentní úspěšnost. Oba české týmy vstoupily do turnaje v italské Roaně dvojcifernými výhrami a těší se z úvodních třech bodů.

Třígólový Hejduk po premiéře: Soupeř odešel fyzicky

úterý 11.06.2019, 08:01
Vítězství nad Týmem Světa řídil Tomáš Hejduk třemi vstřelenými brankami, důležité byly zejména dvě zkraje druhého poločasu, který prakticky rozhodl o českém vítězství. Právě začátek druhé dvacetiminutovky označil v boji o první tři body za klíčový.