Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Světový výběr kousal jen polovinu, Češi nastříleli jedenáct branek

pondělí 10.06.2019, 18:35
Čeští hokejisté v kategorii Masters slaví úvodní vítězství na mistrovství světa. Po vyrovnaném začátku přehráli světový výběr především ve druhém poločase, ve kterém osmi brankami výrazně odskočili. Po vítězství v poměru 11:4 mají na kontě úvodní tři body.

Filip Hronek si prodlužuje sezónu u inline hokeje. Snad získáme s Hradcem medaili, hlásí

pondělí 10.06.2019, 17:54
Opět zažil povedenou sezónu v zámoří, kterou korunoval účastí na MS v ledním hokeji v Bratislavě za českou reprezentaci. Filip Hronek se na světovém šampionátu blýskl 11 body (3+8) a byl vyhlášen nejlepším bekem celého turnaje. Po konci turnaje opět přesedlal na oblíbený inline hokej, na nějž se vždy těší celou sezónu.

Zápas se od začátku vyvíjel jasně pro nás, chválil Roman Kala

pondělí 10.06.2019, 15:40
Veteránský tým České republiky má za sebou vydařený vstup do světového šampionátu, Austrálii porazil výsledkem 13:3. Utkání zhodnotil autor dvou branek Roman Kala, který nezapomněl zdvihnout varovný prst před třemi inkasovanými brankami ve druhém poločase.

Pohoda na úvod, veteráni vyučili Australany

pondělí 10.06.2019, 14:41
Čeští veteráni mají na šampionátu v severní Itálii za sebou hladký vstup do turnaje. Proti Austrálii se příliš nadřít nemuseli, své útočné choutky dokonale ukojili a nakonec si připsali hladké vítězství v poměru 13:3.

Vzhůru za cennými kovy! Češi v Itálii cílí na zlata

pondělí 10.06.2019, 11:00
Masters & Veterans World Cup 2019 je tady. V italských městech Roana a Asiago se již v pondělí 10.6. rozběhne pětidenní zápasový maratón, ve kterém se dva české výběry budou s chutí prát o medailová umístění. Myslí samozřejmě na nejvyšší stupínek, ještě aby ne. Veteráni na předchozích dvou akcích brali zlato a bronz, hráči v kategorii Masters jsou šestinásobní vítězové turnaje. Jak se jim povede na severu Itálie? Nemalé cíle neskrývá ani manažer reprezentačních týmů Tomáš Würtherle.