Dorostenci Kladna se dostali na první příčku, tu ve východní divizi udržel Zlín

pondělí 10.06.2019, 10:00
V divizi východ extraligy dorostu proběhla v sobotu hned v prvním zápase bitva o první pozici, v níž uspěl až po samostatných nájezdech Zlín, který tak odskočil Přerovu na rozdíl tří bodů. V divizi západ si Úhřetice připsaly skalp Kladna, to se však rychle oklepalo, porazilo Lomnici nad Popelkou a díky lepšímu skóre se posunulo na první pozici.

Víkendové zápasy 1. ligy nabídly gólové hody

pondělí 10.06.2019, 08:30
Ve všech víkendových utkáních padlo deset a více branek, diváci se tak rozhodně nenudili. V divizi střed se drží na první příčce Polička před Pardubicemi, na třetí pozici před Chemipro se díky vítězství nad Novou Pakou dostali Eagles. V divizi východ se pořadí týmů v tabulce nezměnilo, ale změnily se bodové rozestupy, Český Těšín se po vzájemném střetnutí dostal o bod před Kroměříž. V divizi západ se odehrál pouze jeden zápas, Jsmeninline se díky výhře v něm přiblížili druhému místu.

Statistické okénko z osmifinále Stilmat extraligy

neděle 09.06.2019, 12:32
Inline hokejová sezona se přehoupla do vyřazovacích bojů, ve kterých čtyři týmy ze sedmého až desátého místa po základní části odehrály první čtyři zápasy a došlo i na extra prodloužení, neboť série mezi Mission Roller Brno a IHC Roller Storm Praha skončila 1:1 a muselo tak dojít desetiminutové nastavení, hrané čtyři na čtyři.

Boskovice jdou po vyrovnaném utkání do čtvrtfinále, rozhodnout musela až jedenáctá série nájezdů

sobota 08.06.2019, 15:39
Druhé klání v sérii bylo více opatrnější než to první. Boskovice si vytvořily v úvodní periodě těsný náskok, o který během utkání přišly. Zlín držel v závěru vedení a možnost vyrovnat stav série. Boskovice však přeci jen vyrovnaly. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, kde rozhodla až jedenáctá série, ve které se povedlo skórovat Janu Hasoňovi.

Roller Storm zvládl lépe odvetný duel i prodloužení s Brnem a postupuje do čtvrtfinále!

sobota 08.06.2019, 14:57
Druhé osmifinálové střetnutí týmů Mission Roller Brno a IHC Roller Storm Praha a následné rozhodující prodloužení se neslo v naprosto jiném duchu než úvodní duel, po kterém byli o krok napřed Brňané. Hosté svého soupeře rozstříleli již v první čtvrtině, dovedli zápas do vítězného konce a nakonec o svém postupu do čtvrtfinále rozhodli brankou Zdeňka Petráše v prodloužení.