Přerov zdolal hranici sta gólů i Roller Storm a získal Prezidentský pohár

sobota 01.06.2019, 20:48
Více než sto branek nasázeli v základní části STILMAT extraligy inline hokeje hráči Přerova. Roller Storm Praha v posledním utkání porazili 13:4, když zápas prakticky po celou dobu kontrolovali. Ziskem tří bodů si Hanáci vysloužili Prezidentský pohár, který jim patří jakožto nejlepšímu týmu základní části.

Černošice si zastřílely také ve Zlíně a domů jedou se dvěma výhrami

sobota 01.06.2019, 20:38
Černošičtí in-line hokejisté nejprve slavili vysokou výhru 18:2 z Uherského Brodu a střelecky nezaváhali ani na půdě Ďáblů ze Zlína, kteří v utkání od 13:00 hladce poradili s Kladnem. K vidění byla skutečně parádní ofenzivní podívaná, domácí se drželi prvních patnáct minut. Od stavu 3:3 ale dominovaly Černošice, které si došly pro jednoznačné vítězství 15:8.

Další obrat Olomouc nedotáhla, po těsné bitvě slaví vítězství Brno

sobota 01.06.2019, 19:59
Poslední utkání sobotního programu v Brně nabídlo souboj mezi domácím Mission Rollerem a hostující Olomoucí. Brno si vypracovalo kolem poloviny duelu slušný náskok, ale poté nechalo hrát soupeře, a tak se o výsledek muselo strachovat. Vyrovnání ale nakonec nepřišlo, a tak domácí uhájili vítězství 6:5.

Nový Jičín v zápase proti Rats dlouho myslel na senzaci, nakonec bere proti favoritovi bod

sobota 01.06.2019, 18:56
Nečekaný průběh měl zápas Nového Jičína proti Prague Rats. Ti po porážce v Přerově nečekaně ztratily body i v druhém zápase. Domácímu týmu vychytal bod za porážku v prodloužení Kamil Gebauer.

Kanci porazili kladenské Čerty, hattrick zaznamenali domácí Gazda a hostující Kvapil

sobota 01.06.2019, 18:42
Velmi mladý tým přivezli kladenští Čerti ke dvěma zápasům na Moravu. V Uherském Brodě hráli ovšem mladíci kolem kapitána Kvapila dlouho vyrovnanou partii, kterou rozhodla lepší efektivita na domácí straně. Kanci zvítězili 10:7 i díky hattricku Gazdy a v posledním extraligovém kole přeskočili v tabulce Kladno.