Olomouc proti Boskovicím nasázela šest branek v řadě a předvedla skvělý obrat

sobota 01.06.2019, 17:50
Sobotní brněnský inline hokejový maraton pokračoval duelem mezi Boskovicemi a Olomoucí. Domácí chtěli konečně zvítězit a měli dobře nakročeno, ovšem prohospodařilo slibný náskok a pustili Hanáky zpět do hry. Eagles během druhé poloviny zápasu skóre otočili a dokráčeli si pro tři body. Hattrickem se za domácí blýskli Erik Pospíšil, za hosty pak David Roupec.

Inline hokejisté Hradce přehráli také Brno, z jihu Moravy mají plný počet bodů

sobota 01.06.2019, 15:55
Úspěšnou sobotní misi mají za sebou hráči Hradce Králové. Ti po dopolední výhře nad Boskovicemi zvládli také zápas po poledni proti Brnu, které přehráli 6:2. Hattrickem se na výhře podílel Jakub Novák, Východočeši zapsali do tabulky další cenné tři body.

Zlín drtivě porazil Kladno v omlazené sestavě

sobota 01.06.2019, 15:50
Kladno přijelo do Zlína ve značně oslabené sestavě a drtivou část týmu tvořili junioři. A to se také podepsalo na vývoji zápasu, kdy domácí Ďáblové šli hned v první minutě do vedení a od této chvíle dominovali. Tomáš Pavlůsek si připsal pět gólů.

Černošice rozložily Brod, řádili Kafka s Loskotem

sobota 01.06.2019, 15:46
Inline hokejisté pražských Černošic si s chutí zastříleli v posledním víkendu extraligy proti Uherskému Brodu. Zápas zlomili už v první čtvrtině, kdy si vypracovali vedení o tři branky a plně kontrolovali průběh zápasu od první do poslední minuty. V zápase vynikali hostující Loskot a Kafka. První si připsal deset, druhý dokonce čtrnáct kanadských bodů.

Přerov v souboji o první místo zdolal Prague Rats a je blízko zisku Prezidentského poháru

sobota 01.06.2019, 15:41
Zápas o první místo viděli diváci v Přerově. Domácí Night Birds ztráceli na Prague Rats tři body a manko se jim podařilo smazat. Pražany pokořili rozdílem jediné branky. O klíčový zásah na 4:3 se ve čtvrté čtvrtině postaral v přesilovce reprezentační obránce Mikuláš Zbořil. Hanáci jsou blízko zisku Prezidentského poháru pro vítěze základní části.