Brod podlehl Boskovicím vysoko 1:9, v první půli rozhodla produktivita

sobota 25.05.2019, 19:01
Uherskobrodští Kanci podlehli v 9. kole STILMAT extraligy Boskovicím 1:9. Utkání rozhodla vyrovnaná první půle utkání, ve které ovšem byli hosté produktivnější z rychlých útoků a dostali se do vedení 4:0. Důležitým hráčem byl pro Boskovice na cestě k vítězství Filip Král, který vstřelil čtyři góly.

Přerov poprvé v sezoně prohrál, postaraly se o to Černošice

sobota 25.05.2019, 18:55
Ve druhém sobotním utkání se v Černošicích odehrál byly k vidění dva týmy, které patří k nejlepším v letošní sezoně. Hostující Přerov přijel s tím, že za dosavadních devět zápasů dokázal všechny vyhrát, podevátě se mu to už ale nepovedlo. Nesmírně vyrovnaný duel se nakonec převrátil na stranu Černošic, kteří si nakonec připsaly nesmírně důležité tři body, díky kterým se posunuly už na třetí příčku tabulky.

Kladenským Čertům herní sobota nevyšla. Novému Jičínu podlehli vysoko 5:14

sobota 25.05.2019, 18:52
Kladno nastoupilo k domácímu dvojzápasu se značně omlazeným kádrem a s několika dorostenci v sestavě zaznamenalo dvě vysoké porážky. Poté co Čerti v poledne podlehli 5:13 Přerovu, inkasovali odpoledne ještě o branku více a proti Novému Jičínu odešli poražení 5:14.

Devils otočili zápas s Brnem a připisují si důležité vítězství

sobota 25.05.2019, 18:49
Po třech čtvrtinách Devils ještě prohrávali, nakonec však dokázali otočit zápas ve svůj prospěch a získat důležité tři body do tabulky. V zápase vynikala zejména dvojice Juraj Jurík a Petr Holík, kteří zařídili pět ze šesti gólů Zlína.

Kanci v napínavém zápase porazili Brno 7:4

sobota 25.05.2019, 16:25
Inlinehokejoví Kanci v azylu v Uherském Hradišti zvítězili nad Brnem 7:4 a připsali si první letošní vítězství. O osudu utkání rozhodla až závěrečná čtvrtina, kterou domácí vyhráli 4:0, dvakrát se trefil Pavlůsek.