Olomouc ukázala ofenzivní smršť a trápícímu se Uherskému Brodu nastřílela 19 branek!

sobota 11.05.2019, 20:00
Uherský Brod ani ve čtvrtém zápase nedokázal bodovat a po čtyřech kolech má v tabulce nulový počet bodů. Olomouc si zastřílela a odváží si Uherského Brodu drtivé vítězství 19:4!

Vyrovnaný duel Boskovic s Novým Jičínem rozhodla až poslední čtvrtina

sobota 11.05.2019, 19:15
Nový Jičín se po výhře nad Brnem v prodloužení přesunul do Boskovic, kde od začátku utkání musel dotahovat. Obrátit stav se hostům povedlo až ve druhé části, kde nastříleli pět branek. Boskovice se nevzdaly a dotáhly se na soupeře, ale vyrovnat se jim nepovedlo. Jičín si tak ze sobotního tripu odváží pět bodů.

Prague Rats zvládli zápas s Černošicemi, zářil brankář Michajlov

sobota 11.05.2019, 19:07
Ve druhém domácím utkání se Černošice postavily jednomu z nejtěžších soupeřů. Loňský mistr letos ještě neztratil ani bod, a tak opět patří k nejlepším celkům. Domácí se sice dostali jako první do vedení, Rats však velmi rychle skóre otočili a náskok si pak pohlídali. Vděčit mohou hlavně gólmanovi Michajlovovi, který celý zápas předváděl skvělé zákroky. Bez něj by bylo skóre o poznání vyrovnanější.

Devils Zlín prohráli i svůj druhý sobotní zápas, Hradec dominoval

sobota 11.05.2019, 19:03
Hradec Králové šel v první minutě do vedení a to udržel až do konce zápasu. Hosté byli lepší zejména v proměňování šancí. Mužem zápasu se stal Filip Kuťák, který vstřelil čtyři góly.

Čerti zapsali první výhru! Vítězství nad Roller Stormem zařídil hattrickem Jakub Strnad

sobota 11.05.2019, 18:59
Kladno po pěti porážkách poznalo poprvé v sezoně chuť vítězství a Roller Storm Praha porazilo výsledkem 5:3! Největší podíl na výhře měl domácí útočník Jakub Strnad, který zaznamenal hattrick, výborným výkonem se prezentovali ale také oba brankář – Martin Frolík na straně Čertů a Dominik Frodl na straně hostujícího celku.