Night Birds pěti góly otočili zápas v Brně a zůstávají na čele tabulky neporaženi

sobota 11.05.2019, 18:54
Pět zápasů, pět výher. Inline hokejisté Přerova jsou v nové sezóně zatím naprosto suverénní a nic na tom nezměnil ani sobotní odpolední duel v Brně. Domácí měli do utkání lepší vstup a vedli o dvě branky, pak už se však žádné další nedočkali a favorit začal zápas otáčet. Nakonec přerovští nasázeli pět gólů v řadě a po výhře 5:2 vezou z jihomoravské metropole cenné tři body.

Černošice si poradily se Stormem, pěti body se blýskl Černoch

sobota 11.05.2019, 15:35
Oba celky se ještě před začátkem duelu musely vypořádat s jedním problémem. Vzhledem k tomu, že plocha v Edenu, kde se mělo původně hrát, nebyla způsobilá, muselo se narychlo najít náhradní řešení. Po dohodě se nakonec utkání uskutečnilo v Černošicích s hodinovým zpožděním. Domácí nakonec zápas zvládli lépe a Storm poměrně s klidem porazili.

Hradec Králové úspěšně otočil zápas v Uherském Brodě, ten zůstává bez bodu

sobota 11.05.2019, 15:22
Po bojovném utkání Uherský Brod padl i ve třetím zápase, když nestačil na Hradec Králové, který o svém vítězství rozhodl v poslední čtvrtině.

Nový Jičín dohnal dvoubrankovou ztrátu, z Brna si veze výhru v prodloužení

sobota 11.05.2019, 15:19
V souboji Brna s Nový Jičínem na jihu Moravy měli dlouho navrch domácí, kteří si s postupem času vypracovali vedení. Po zaspaném úvodu se však hosté probudili, v závěru dokázali vyrovnat a svůj zlepšující se výkon korunovali v prodloužení, které rozhodl v jeho první minutě Jan Bartko. Novojičínští získali dva body za výhru v prodloužení.

Přerov si jedenácti góly zajistil vítězství nad Boskovicemi, Školoud se blýskl šesti brankami

sobota 11.05.2019, 15:17
Úvodní duel na boskovickém zimním stadiónu dopadl lépe pro hostující tým Night Birds Přerov. Hostující celek byl od začátku aktivnějším týmem a v úvodní části si vypracoval dvoubrankový náskok. Rozhodující byla druhá čtvrtina, kdy Přerov nasázel domácím pět branek a inkasoval pouze dvě. Zbytek utkání se spíše dohrával. Přerovský brankostroj se zastavil na čísle jedenáct, domácí Boskovice zvládly korigovat pouze třemi brankami.