Divize střed vede nově Chemipro, začala také divize západ

pondělí 06.05.2019, 17:27
V sobotu začala dvěma zápasy v Hořovicích 1. liga divize zápas, domácí celek sehrál dva odlišné zápasy. Nejprve totiž vyhrál jasný rozdílem nad Warriors, následně však inkasoval dvacet branek od Písku. V neděli se hrálo na Jižním Městě, kde Lovosice nejprve padly s Roller Stormem B po nájezdech a poté prohrály i s Jsmeinline. Divize střed má nového lídra tabulky, Chemipro Chrudim totiž ve svých svou nedělních zápasech nezaváhalo a dostalo se o bod před Dynamo Pardubice. Nová Paka nezvládla dva své domácí duely a v obou případech inkasovala vysoký počet branek.

Statistické ohlednutí za prvním hracím víkendem Stilmat extraligy

neděle 05.05.2019, 21:00
Stilmat extraliga 2019 má za sebou první hrací víkend, v němž proběhlo celkem sedmnáct utkání. Dva týmy – Přerov a Prague Rats – mají na svém kontě plný počet devíti bodů, naopak Roller Storm, Zlín a Uherský Brod jsou zatím bez bodu.

Hradec Králové si v přestřelce i díky čtyřem trefám Malíka poradil s Olomoucí

neděle 05.05.2019, 19:11
Po prvním hracím dnu neporažená Olomouc zavítala v neděli odpoledne do Třebechovic pod Orebem, kde hraje své domácí zápasy Hradec Králové. Ten se ujal vedení ve třetí minutě a hlídal si ho až do konce. Již v 19. minutě zkompletoval hattrick kapitán Aleš Půlpán, čtyřmi góly pomohl domácím k výhře David Malík.

Přerov i napotřetí vítězný, skalp Nového Jičína vyšperkoval hattrick Zbořila

neděle 05.05.2019, 18:50
Inline hokejisté Přerova pokračují v úvodu sezóny ve výborné formě. Po třech zápasech jsou nadále stoprocentní, tentokrát si poradili s Novým Jičínem, který porazili přesvědčivě 9:2. Hattrickem se vysokém vítězství podílel Mikuláš Zbořil.

Pražské derby nabídlo taktickou bitvu, tu nakonec ovládli Prague Rats

neděle 05.05.2019, 18:48
Po úvodních sobotních duelech byl v neděli na programu souboj dvou pražských celků. Loňský mistr se tak střetl se Stormem, který letos ještě nevyhrál. Špatné výkony z prvních dvou zápasů sezony si ale do dalšího nepřenesl a proti Rats odehrál vyrovnanou partii. Krysy ovšem nakonec přece jen dokázali urvat vítězství, v utkání však padli jen čtyři branky.