Kladno doma podlehlo oslabenému Brnu a dál čeká na první výhru v sezoně

neděle 05.05.2019, 15:05
Čerti nezvládli ani druhý domácí zápas aktuálního ročníku a na svém kontě mají dál pouze bod. Hokejisté Brna přicestovali do Kladna se značně okleštěnou sestavou, přesto podali dobrý výkon a zapsali si vítězství 5:3. Výborný výkon předvedl zejména brankář Petr Hrachovina, který zlikvidoval řadu kladenských šancí.

Čerti v domácí premiéře neuspěli a zapsali bod. V prodloužení zvítězily Boskovice

neděle 05.05.2019, 15:02
Kladno v prvním domácím zápase aktuální sezony neuspěli a proti Boskovicím si připsali jen bod. Přestože Čerti vedli už o dvě branky, o náskok přišli a soupeři podlehli v prodloužení. Hattrickem zazářil na straně domácích Jan Kvapil.

Rats i podruhé za tři body, Boskovice si vezou domů devět branek

sobota 04.05.2019, 20:10
Své druhé utkání prvního kola odehrály týmy Prague Rats a Boskovice. V první čtvrtině ještě nebylo jasné, kdo by vyhrál, ovšem s přibývajícím časem se Rats, i přes řadu nováčků v sestavě, dostali na koně a zcela jasně vyhráli. Velkou zásluhu na tom má duo Šinágl – Tvrzník, které se mihlo, alespoň rozděleně, u všech branek.

Olomouc rozstřílela Černošice, osmi body se blýskl Šimo

sobota 04.05.2019, 20:08
V Olomouci se po prvním hracím dni musí radovat, ze dvou zápasů mají plný počet bodů. V tom druhém s Černošicemi se sice skoro celou první čtvrtinu čekalo na gól, avšak poté rozjeli Hanáci brankový kolotoč, který dokonce dosáhl dvouciferného čísla. Olomouc zvítězila 11:3, domácí Michal Šimo si připsal osm kanadských bodů.

Hradec nasměroval za prvním úspěchem dvougólový Aleš Půlpán

sobota 04.05.2019, 20:05
Po úvodních porážkách bojovaly v podvečerním zápase o první body Hradec Králové s Kladnem. Čerti sice dotáhli dvoubrankové manko, ale domácí kapitán Aleš Půlpán pak dvěma góly zavelel za hradeckým vítězstvím a hosté už odpověď nenašli.