Hodnocení zápasu o bronz 1. ligy pohledem Jiřího Piluši a Rudolfa Trombíka

pondělí 25.06.2018, 19:35
Ve Final Six 1. ligy si to v zápase o bronz rozdalo Uherské Hradiště s Českým Těšínem. Hodnocení utkání, ve kterém padlo celkem patnáct branek a bylo k vidění několik zvratů, se ujal bronzový Jiří Piluša a Rudolf Trombík, jenž se s Českým těšínem umístil na nepopulární bramborové příčce.

Mistrem Stilmat extraligy inline hokeje se stal tým Prague Rats

neděle 24.06.2018, 20:59
HRADEC KRÁLOVÉ – Hodinu po poledni měla Stilmat extraliga na programu svůj absolutní vrchol – finálový zápas mezi Rats Praha a IHC Devils Zlín. Finále mělo od začátku jasný spád, Hráčům Devils utekl začátek především kvůli velkému počtu vyloučených hráčů, které Prague Rats nemilosrdně trestali. Postupně tak zlínské manko narostlo až na propastných sedm branek, což již bylo nad jejich ďábelské síly. Putovní pohár Stilmat extraligy inline hokeje tak míří do hlavního města zásluhou výhry Rats v poměru 9:3.

Roller Storm vybojoval zlaté medaile ve finále 1. ligy proti Písku

neděle 24.06.2018, 20:55
Na hradeckém stadionu byly v neděli k vidění čtyři zápasy 1. ligy, z toho ve dvou šlo o medaile. Bronz si nakonec vybojovalo Uherské Hradiště, stříbro bere Písek a zlatou radost si vychutnal Roller Storm B.

Zlín po finálové otočce slaví mistrovský titul starších žáků. Bronz putuje do Hořovic

neděle 24.06.2018, 19:51
Zlaté medaile kategorie starších žáků slaví tým IHC Devils Zlín! Ďábli dokázali ve finále otočit zápas proti domácímu Přerovu. Prohrávali sice 2:3, ale závěr jim vyšel lépe, vítězným gólem rozhodl 57 sekund před koncem Dominik Luža. Třetí místo vybojovaly v dramatickém souboji s Kladnem až po prodloužení Hořovice.

neděle 24.06.2018, 19:50
Přerov – Ve druhém finálovém utkání zvítězil a vynutil si prodloužení. V něm Přerov po necelých třech minutách skóroval a stal se tak úřadujícím juniorským mistrem republiky. Výbornými zákroky ho podržel brankář Michal Postava, jenž se chopil pozápasového hodnocení. Za Kladno se před kameru postavil Štěpán Turek, jehož trefa – bohužel pro Čerty – už na průběhu večerního sobotního souboje nic nezměnila.