Do finále přípravek postoupily na mistrovství republiky Kladno a Úhřetice

neděle 24.06.2018, 12:43
Přerov – Finálovou dvojici zná turnaj přípravek na mistrovství republiky mládežnických inline hokejistů. V Přerově si o zlato zahrají celky Kladna a Úhřetic. Čerti zdolali Cvočkaře z Hořovic, skóre přitom stanovila už první půle. Parrots si zase poradili s Devils ze Zlína.

O titul mladších žáků si zahrají domácí Přerov se Zlínem

neděle 24.06.2018, 11:35
Mladší žáci Přerova si v semifinále vyšlápli na Hradec Králové, který porazili poháněni domácím publikem 7:3, po nerozhodném prvním poločase rozhodli o svém vítězství v půli druhé. Ve finále Nights Birds vyzvou Zlín, který se radoval z postupu po dramatické partii s Hořovicemi. Devils o svém vítězství 3:2 rozhodli až v prodloužení.

Hodnocení semifinálové série pohledem Filipa Kuťáka a Petra Šenkeříka

neděle 24.06.2018, 09:51
Semifinálová série mezi Hradcem Králové a Zlínem nabídla divákům skvělou podívanou, jelikož Zlín po dramatickém závěru poslal sérii do třetího utkání a v něm rozhodl o svém postupu. V pozápasových rozhovorech sdělil své pocity po postupu střelec rozhodující branky Petr Šenkeřík a ztracenou sérii komentoval Filip Kuťák.

Hodnocení semifinálové série pohledem Jakuba Bernada a Jakuba Cika

neděle 24.06.2018, 06:43
HRADEC KRÁLOVÉ - Po výsledcích 8:2 a 7:3 se z postupu do bojů o titul mistra Stilmat extraligy radují hráči Prague Rats. Olomouc na svého soupeře nestačila a nakonec se musela smířit s porážkou. Na jedné straně se po zápase rozpovídal Jakub Cik, který v rozhovoru potvrdil, že Eagles budou s postupem do Final Four spokojení. Na druhé straně se k mikrofonu postavil Jakub Bernad, jeden z tahounů Pražanů ve vyřazovacích bojích.

Zlín nejprve odvrátil v závěru konec, nakonec postoupil přes Hradec po třetím utkání

sobota 23.06.2018, 22:39
Hradec Králové tahal ve druhém semifinálovém utkání proti Zlínu dlouhou dobu za delší konec, jenže Devils se nevzdávali a dvě minuty před koncem srovnali stav. V samostatných nájezdech poslali sérii do rozhodujícího třetího utkání, v němž poslal Zlín do finále Petr Šenkeřík.