Vyrovnaný duel nakonec vyústil ve šťastný konec pro domácí Hradec Králové

sobota 23.06.2018, 16:48
HRADEC KRÁLOVÉ – Zatímco úvodní semifinále mezi Prague Rats a Olomoucí mělo jasného vítěze, duel mezi domácím Hradcem Králové a Zlínem nabídl obrovskou bitvu. Ze začátku byli na koni domácí, avšak Zlín dokázal smazat dvoubrankové manko a dostat se do vedení, na které ale Královéhradečtí našli odpověď. Domácí se vzápětí dostali do vedení, které do závěrečné sirény nepustili.

Kladno je krůček od titulu, první finále juniorů rozhodl hattrickem Hašek

sobota 23.06.2018, 16:42
Junioři Kladna jsou jednu výhru od extraligového titulu, poté co v prvním finálovém utkání porazili domácí Přerov 5:3. Přerov sice po první polovině vedl 2:1, ale druhá půle mu vůbec nevyšla, když během necelých tří minut čtyřikrát inkasoval. Domácí svou hru poté sice znovu zvedli, ale nestačilo jim to na víc, než na pouhé snížení.

Úvodní zápas Final Four ovládli Rats, Olomouc porazili jasným rozdílem

sobota 23.06.2018, 15:14
HRADEC KRÁLOVÉ – Úvodní duel Final Four, o který se postarali hráči Prague Rats společně s hokejisty IHC Eagles Olomouc začal opatrným vstupem. Poté ale začal zápas postupně nabírat na obrátkách. K vidění byla rovná desítka gólů, o osm z nich se postarali hráči Rats, kteří se tak ujali v sérii hrané na dva vítězné zápasy vedení 1:0.

Ženský titul slaví poprvé v historii Úhřetice

sobota 23.06.2018, 09:00
Na finálový turnaj žen přijely do Chrudimi týmy Úhřetic, Přerova a Roller Stormu. Hráčky Night Birds prohrály oba duely, o zlato se to rozdaly v posledním utkání Úhřetice s Přerovem, poměrně jasným rozdílem zvítězily inlinehokejistky Mad Parrots.

V sobotu startuje v Hradci Králové Final Four Stilmat extraligy inline hokeje

pátek 22.06.2018, 15:09
O vládci Stilmat extraligy pro tento ročník se bude o víkendu rozhodovat v Hradci Králové. V semifinále se tam utkají Prague Rats s Olomoucí a domácí Hradec Králové vyzve Zlín. Finále je na programu v neděli od 13:00.