Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Pozápasové hodnocení Aleše Půlpána a Jana Heči

neděle 17.06.2018, 08:25
Hradec Králové zvládl čtvrtfinále proti Uherskému Brodu, do jehož síti nastřílel dvakrát vysoký počet branek. Hradecký Aleš Půlpán mohl být po postupu do Final Four spokojen. To se nedalo říci o Janu Hečovi, který prozradil, že Uherský Brod si dokonce Hradec Králové za soupeře přál, ale ani v jednom utkání na něj hosté nestačili.

Prague Rats rozhodli o postupu přes Brno dvě vteřiny před koncem

sobota 16.06.2018, 21:08
Jako první se ve druhém čtvrtfinálovém utkání prosadili Prague Rats, Brno však dvakrát překlopilo vedení na svou stranu. Na druhé vyrovnání domácích už ale nenašlo odpověď a dvě vteřiny před koncem rozhodl o vydřeném postupu Prague Rats do Final Four Jakub Bernad.

Zlín si zvládnutým prodloužením proti Novému Jičínu vybojoval Final Four

sobota 16.06.2018, 20:46
Zlín se po dramatickém průběhu čtvrtfinále raduje z vyřazení Nového Jičína a postupuje do Final Four. Už před začátkem série se čekal hodně vyrovnaný průběh, a to se také potvrdilo. Zejména první utkání se přelévalo ze strany na stranu a nakonec zvítězil Zlín. Druhý zápas zase patřil Novému Jičínu, který si vytvořil ve druhé čtvrtině náskok, který už nepustil. V konečném součtu je ale šťastnější Zlín, o jehož postupu rozhodlo dodatečné prodloužení, které rozhodl Michal Gago.

Roller Storm končí ve čtvrtfinále, do Final Four postupuje Olomouc!

sobota 16.06.2018, 20:24
Inline hokejisté Olomouce zvládli lépe i odvetu čtvrtfinálové série s Roller Storm Praha. Domácí sice v závěrečné čtvrtině dotáhli dvoubrankové manko a srovnali na 3:3, ovšem na zásah Davida Roupece už odpověď nenašli.

Hradec Králové navázal na první zápas a postupuje přes Uherský Brod

sobota 16.06.2018, 19:06
Královehradečtí hned na začátku navázali na svůj výkon z prvního čtvrtfinále, když rychle otevřeli skóre. Uherský Brod ale dlouho se svým soupeřem držel krok, zlom nastal ve třetí části, která skončila 5:0 pro domácí. Ti si ještě znepříjemnili závěr utkání, když inkasovali několik trestů, po kterých Uherský Brod čtyřmi góly snížil brankový rozdíl.