Extraliga juniorů zakončila základní část, nepostupuje Roller Storm

pondělí 11.06.2018, 12:00
V posledním hracím víkendu základní části se ještě bojovalo o postup do bojů o medaile, Roller Storm, který se nakonec jako jediný do Final Four nepodívá, může mrzet těsná porážka z prvního zápasu proti Boskovicím. Zlín je přeskočil hned po prvním nedělním utkání, ve kterém porazil vedoucí Přerov, s ním také postupují dále Čerti Kladno a Boskovice.

Osmifinále play off řečí čísel

pondělí 11.06.2018, 10:00
Osmifinálem začalo o víkendu play off extraligy mužů, jako první do něj vstoupila v sobotu Olomouc, která postoupila přes Přerov díky výhře v rozhodujícím třetím zkráceném utkání hrajícím se do vstřelení prvního gólů. V neděli rozhodlo Brno první zápas proti Černošicím až v prodloužení, druhá výhra hostů už byla jasnější.

Brno nadělilo Černošicím deset branek a postupuje

neděle 10.06.2018, 20:35
Černošice – Černošice se sice brzy ujaly v druhém osmifinálovém utkání vedení, Brno však ještě v první čtvrtině otočilo skóre na svou stranu. Postup už si pohlídalo, navíc nadělilo soupeři deset branek.

Brno rozhodlo vyrovnaný první zápas proti Černošicím až v prodloužení

neděle 10.06.2018, 16:35
Po první čtvrtině prvního osmifinálového utkání, ve které se prosadilo pouze jednou Brno, se týmy postupně rozstřílely. Přetahovaly se o vedení, Černošice srovnaly tři vteřiny před koncem základní hrací doby, první bod vystřelil Brnu v první minutě prodloužení Jan Dufek, pro nějž to byla čtvrtá přesná trefa v utkání.

Olomouc se raduje z postupu do čtvrtfinále, rozhodnout muselo až prodloužení

sobota 09.06.2018, 21:51
Hanáci na domácím stadionu slaví, vydřeli postup do čtvrtfinále přes nepříjemný Přerov. Olomouc sice první utkání proti Přerovu prohrála 4:9, ale pak zabrala, druhé utkání vyhrála 6:4 a v následném dodatečném prodloužení pak znovu byli úspěšnější Hanáci. Mohou se tak radovat z postupu z dramatického předkola do čtvrtfinále. Přerovu naopak sezóna končí.