Dramatické derby až do konce, Olomouc přemohla Přerov o jediný gól

sobota 02.06.2018, 18:47
Olomouc – Pikantní souboj nabídl závěr základní části Stilmat Extraligy inline hokeje. V hanáckém derby si to mezi sebou rozdaly týmy Olomouce a Přerova. Úspěšněji si počínali domácí Eagles, kteří v napínavé přestřelce pokořili Night Birds těsným výsledkem 9:8.

V posledním utkání Kladenští přestříleli celek z Boskovic

sobota 02.06.2018, 18:44
Kladno - Sobotní odpoledne nabídlo další utkání, ve kterém se Kladenští Čerti utkali s celkem z Boskovic. Po špatném pohybu domácích se hosté dokázali dostat do vedení, které platilo po zbytek čtvrtiny. Druhou třetinou se vedení ujali už Kladenští, kterým se podařilo skórovat hned pětkrát. Brankové hody pokračovaly i ve třetí části, kde během dvou minut padlo hned pět branek. Závěrečná část už probíhala v klidovém tempu.

Černošice v utkání plném zvratů porazily Brno a přeskočily ho v tabulce

sobota 02.06.2018, 18:12
Černošice - V jedenáctigólovou přestřelku se zvrhnul poslední zápas základní části STILMAT extraligy mezi týmy Černošic a Brna. Ačkoliv o něco více ze hry měli v první polovině domácí, byli to hosté, byli vždy o gól nebo o dva vepředu. Až na konci třetí čtvrtiny se dostaly poprvé do vedení Černošice a byly to nakonec ony, které se i díky hattricku Pavla Mrni radovaly z výhry 6:5. Díky tomu se dostaly před Brno v ligové tabulce.

Důležité body v bitvě o play-off, Olomouc doma rozstřílela Nový Jičín

sobota 02.06.2018, 15:00
Olomouc - V předposledním utkání základní části se Olomouc utkala s Novým Jičínem. Ze začátku sice byla hra vyrovnaná, ale postupem času domácí získávali převahu, kterou vyjádřili i gólově. Svého soupeře nakonec Olomouc zdolala 12:5 a připsala si důležité body v boji o play-off.

Brno zvládlo závěr utkání lépe a může se radovat ze tří bodů

sobota 02.06.2018, 14:23
Kladno - Sobotním polednem odstartovalo utkání mezi domácím Kladnem a Brnem. Čerti si v první čtvrtině dokázali vytvořit slibné tříbrankové vedení. Brněnští ale ve druhé části dokázali pěti brankami zcela otočit vývoj zápasu na svou stranu. Ve zbývajících dvou čtvrtinách se o vedení oba celky doslova přetahovaly. Šťastnějším týmem byl nakonec celek Brna, když Jiří Drobný dvěma brankami v závěru stanovil konečný výsledek 7:8.