Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Černošice o gól porazily Boskovice a radují se z postupu do předkola

sobota 02.06.2018, 13:56
Černošice - Černošice v předposledním zápase základní části přivítaly na domácím hřišti poslední Boskovice, které už neměly šanci na play-off. Přesto hosté bojovali a nebyli až tak daleko od svého prvního bodu v soutěži. V závěru zápasu se jim podařilo totiž snížit na 2:3, vyrovnat už ale nedokázali. Důležité tři body tak zůstaly v Černošicích.

Hradec využil domácí prostředí, s Přerovem si poradil 5:1

sobota 02.06.2018, 13:48
Hradec Králové - Od samého začátku bylo patrné, kdo bude hře diktovat tempo. Hradečtí vlétli do zápasu po hlavě a soupeře ke kotouči prakticky nepustili. Výsledkem bylo vedení 3:0 už po dvanácti minutách. Ve třetí čtvrtce se sice Přerovští směrem do útoku osmělili, výbornými zákroky ale domácí podržel Mahdal. Vítězství pak Východočeši potvrdili dvěma góly v poslední části.

Zlín zvládl derby s Brodem a připsal si tři body

sobota 02.06.2018, 13:35
Zlín – Devils Zlín si v sobotním poledním derby proti Uherskému Brodu přišli pro pohodovou výhru. Vše rozhodl úvod druhé čtvrtiny, kdy Zlín během necelých tří minut stihl dát čtyři góly a vytvořil si komfortní náskok, který si po zbytek zápasu hlídal.

Pozápasové hodnocení Martina Matějčka a Jakuba Bernada

sobota 02.06.2018, 10:01
V pátek večer se v Praze na Jižním Městě odehrálo derby mezi Prague Rats a Roller Stormem, Roller Storm v něm i díky hattricku Martina Matějčka, jenž spolu s protihráčem Jakubem Bernadem zápas hodnotil, uštědřil domácím první porážku.

Roller Storm v derby zdolal Prague Rats

pátek 01.06.2018, 21:36
Praha - Roller Storm vstoupil do utkání proti lídrovi tabulky úvodní brankou, téměř po celý zápas držel vedení na své straně. I díky dobrému výkonu gólmana Frodla úspěšně hájil nadějný výsledek a nakonec si před začátkem play off připsal cenný skalp Prague Rats.