Reprezentační soustředění U16 a U18

pondělí 28.05.2018, 10:39
V Přerově se v sobotu 2. června uskuteční výběrové soustředění reprezentačních týmů do šestnácti a osmnácti let k evropskému šampionátu, který se koná ve francouzském Lyonu. Český tým do osmnácti let bude ve Francii obhajovat zlato, které v roce 2017 získal na domácím ME v Boskovicích.

Pozápasové hodnocení Petra Kafky a Ondřeje Sluštíka

pondělí 28.05.2018, 10:00
Prague Rats v rámci osmého hracího dne porazili Nový Jičín 6:4, po konci utkání zápas hodnotil za hosty Ondřej Sluštík, jenž vstřelil dvě branky, a za domácí Petr Kafka, který si připsal čtyři kanadské body.

Hradec Králové o víkendu stoprocentní, výhru v Brně řídil čtyřmi trefami Kuťák

neděle 27.05.2018, 18:58
Brno – V neděli odpoledne se pod Špilberkem setkaly celky Brna a Hradce Králové. Oba usilovaly o třetí víkendovou výhru ze tří duelů, ale radost se mohl jen jeden. Domácí sice šli do vedení, ale hosté si poté vypracovali až čtyřgólový náskok, který si pozvolna drželi až do závěrečné sirény. Domácím nakonec nasázeli hned deset gólů, přičemž o čtyři z nich se postaral Filip Kuťák.

Uherský Brod bere z Kladna tři body

neděle 27.05.2018, 18:30
Dobrým začátkem se domácí dostali do rychlého dvoubrankového vedení. Závěrem čtvrtiny ovšem hokejisté Uherského Brodu vstřelili tři branky a od tohoto momentu si pohlídali vedení až do samého konce. Čerti nestačili pohybu soupeře, načež byli potrestáni dalšími brankami. Druhá polovina ještě přinesla vzdor Kladna, ale Uherský Brod dokázal vždy rychle odpovědět.

Další výhra! Černošice uspěly v neděli i podruhé a porazily Olomouc

neděle 27.05.2018, 18:27
ČERNOŠICE - Dlouho se jim letos nedařilo, v poslední době se to však začíná měnit. Minulý víkend vyhráli Černošičtí na hřišti druhého Stormu, tentokrát si zase během jednoho dne připsali dvě vítězství. Utkání s Olomoucí bylo vyrovnané a už to vypadalo, že se bude hrát prodloužení, v posledním minutě ale rozsekl duel Pavel Mrňa.