Juniorská extraliga nabídne v neděli pouze jeden duel

sobota 26.05.2018, 21:44
V neděli se měly v rámci juniorské extraligy odehrát dva duely, jenže střetnutí mezi Roller Stormem a Boskovicemi bylo odloženo. Boskovice tak rovnou pocestují do Kladna, kde budou od 14:00 hájit své druhé místo v tabulce.

Prague Rats potvrdili roli favorita proti Přerovu

sobota 26.05.2018, 20:54
Night Birds měli v nohách jeden odehraný zápas a duel proti Prague Rats nezačali dobře, když domácí po šesti minutách vedli o dvě branky. Svůj náskok postupně navyšovali a ziskem dalších bodů si upevnili pozici na čele tabulky.

Brno se hlásí o pozice v play-off, Zlínu doma nasázelo jedenáct branek

sobota 26.05.2018, 19:08
Brno – Dvě vítězství ze dvou domácích duelů. Inline hokejisté Brna si po Uherském Brodu doma v sobotu poradili také se soupeřem ze Zlína, a to hladce 11:4. Velkou měrou se o to zasloužila rodina Hrachovinů, kdy otec Petr předváděl v brance neskutečné zákroky a jeho syn – reprezentační brankář v ledním hokeji – nasázel z pozice obránce hattrick. Brňané zapsali třetí výhru v sezoně.

Nový Jičín si hravě poradil s předposledními Černošicemi

sobota 26.05.2018, 19:06
Do prvního domácího utkání v sezoně nevstoupily Černošice vůbec dobře, po necelých čtyřech minutách prohrávaly o tři branky a navyšující se náskok soupeře nedokázaly ve zbytku utkání zachytit. Nový Jičín si tak připsal další výhru, která může hrát velkou roli v boji o druhou příčku.

Vyrovnanou bitvu rozhodl Hradec v závěru utkání

sobota 26.05.2018, 19:00
V sobotním utkání zavítali do kladenské haly hráči Hradce Králové, kteří si po zásluze odvezli cenné body. Hosté šli velmi rychle do vedení, které jim vydrželo až do čtyřiačtyřicáté minuty, kdy srovnal stav utkání kladenský David Stieler. Dramatický závěr nakonec rozhodl o minutu později přesnou trefou Filip Kutlák, jehož branku následně rovněž po minutě potvrdil pojišťovací trefou Daniel Voženílek.