Přerov po špatném začátku rozstřílel Roller Storm

sobota 26.05.2018, 18:42
Roller Storm sice dobře začal a rychle vedl o dvě branky, jenže následně vypadl z tempa a Přerov otočil vývoj zápasu, který nakonec ovládl rozdílem osmi branek.

Uherský Brod si otevřel v Boskovicích střelnici a bere tři body

sobota 26.05.2018, 18:39
Boskovice – Do Boskovic přijel odpoledne Uherský Brod, první čtvrtina se hrála v pomalém tempu a nepřinesla větší šanci. Od druhé čtvrtiny hosté zvýšili svou aktivitu a dostali se do vedení, které v průběhu utkání zvyšovali. Boskovice nedokázaly zachytit soupeřovo tempo a vyrovnat se jeho hře.

Přestřelku v Boskovicích vyhrál Zlín, který o své výhře rozhodl ve třetí čtvrtině

sobota 26.05.2018, 15:00
Boskovice – V sobotním poledne odstartovalo sedmé kolo Stilmat extraligy inline hokeje. Aktivnější byl ze začátku Zlín, který však měl mezery v obraně, čehož Boskovice několikrát využily. Zlín se odkázal prosadit až ve druhé části, nejvíce branek diváci viděli ve třetí periodě, kde se poprvé dostali hosté do vedení, poslední část již Zlín kontroloval a odváží si tři body.

Čtyřgólový příspěvek Gazdy Uherskému Brodu nestačil, Brno v poslední části otočilo skóre

sobota 26.05.2018, 14:17
Brno – Vypjatý duel sehrály v Brně v sobotu v poledne celky Brna a Uherského Brodu. Hosté z Valašska v utkání pětkrát vedli, svůj náskok ale v poslední části prohospodařili, a domácí se nastartovali k obratu. Jihomoravané zvítězili 8:6 a teprve podruhé v sezoně získali tři body.

O víkendu budou hrát všechny mládežnické kategorie

pátek 25.05.2018, 17:00
Tento víkend bude plný i mládežnického inline hokeje, své duely totiž mají na programu všechny kategorie, jediná přípravka skupiny západ má pauzu. V sobotu budou hrát starší žáci obou skupin a také příprava skupiny východ. Nedělní program vyplním souboje týmů z obou skupin mladších žáků.