Rats ani v sedmém zápase sezóny nezaváhaly, vyšláply si na Kladno

neděle 20.05.2018, 14:50
PRAHA - V sedmém hracím dni Stilmat extraligy se v Praze na Jižním Městě potkali hokejisté vedoucího Rats a Kladna. Utkání se od úvodních minut odvíjelo podle papírových předpokladů, vedoucí tým tabulky si během zápasu dokráčel v poklidu pro tři body za vítězství 11:1.

Veteráni si užili oslavy zlata, hráči kategorie Masters bronzu

neděle 20.05.2018, 10:23
Na světovém šampionátu kategorií Masters a Veterans bylo v sobotu veselo, rozdávaly se totiž medaile a čeští reprezentanti vybojovali v kategorii Veterans zlaté kovy, hráči v kategorii Masters se radovali ze zisku bronzu. Poslední vítězné zápasy hodnotili Petr Polívka a Ondřej Veselý.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den šestý

sobota 19.05.2018, 23:25
Přerov, Nový Jičín – Zlato z mistrovství světa kategorií Masters a Veterans v inline hokeji získaly týmy Česka a Francie. Češi v Novém Jičíně udolali ve finálovém „federálním“ derby Slováky, pojistku přitom přidali až v poslední minuty. Francouzi v Přerově o jediný gól předčili Švýcary, kteří snižující brankou ještě zadělali na závěrečné drama.

Češi rozstříleli Kanadu a z přerovského šampionátu mají bronz

sobota 19.05.2018, 20:45
Přerov – Bronzové medaile si na mistrovství světa v inline hokeji kategorie Masters vybojovali reprezentanti České republiky. Na domácí půdě v Přerově po semifinálovém nezdaru s Francií pokořili Kanadu vysoko 9:2. Čtyřmi brankami se pod medailový triumf podepsal Lubomír Korhoň. Foto: Petr Zatloukal

Extraligu juniorů čeká v neděli souboj o první místo

sobota 19.05.2018, 20:09
Ambica extraliga juniorů pokračuje nedělním čtvrtým hracím dnem, ve kterém se odehrají tři duely. Dva bude hostit Přerov, který se nejprve dopoledne střetne se Zlínem, následně ho čeká duel o první místo v tabulce s Boskovicemi. V Praze se utkají dva celky s třemi body na svém kontě, a to Roller Strom s Kladnem.