Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Uherský Brod na domácím hřišti přetlačil Olomouc

sobota 19.05.2018, 14:00
Inline hokejisté Uherského Brodu v 5. kole STILMAT extraligy přetlačili na domácí půdě Olomouc 4:2 a vybojovali tak všechny tři body. Velmi vyrovnané utkání rozhodl tři a půl minuty před koncem Daniel Gazda, který posléze pečetil vítězství trefou do prázdné branky.

Chceme zlato! Proti Slovákům jdeme vyhrát, hlásí před finále Jiří Heš

sobota 19.05.2018, 10:20
Čeští inlinehokejisté zvládli semifinálové utkání proti Kanadě, kterou porazili překvapivě vysoko 9:3. Rozhodl hlavně úvod utkání, kdy Češi vstřelili rychlé tři góly a první poločas nakonec vyhráli 5:0. „Byli jsme nabuzení, chtěli jsme od začátku diktovat náš způsob hry,“ říkal po utkání Jiří Heš, který proti Kanadě zkompletoval hattrick.

Mládežnické soutěže pokračují dalšími zápasy

sobota 19.05.2018, 07:42
Mládežnické soutěže pokračují o víkendu porcí dalších utkání. Některé mládežnické týmy vstoupí do sezony svými vůbec prvními zápasy. V lize starších žáků se bude na západě bojovat o čelo tabulky.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den pátý

pátek 18.05.2018, 23:06
Předposlední den mistrovství světa Veterans a Masters v Novém Jičíně a Přerově je minulostí. Zatímco veteráni oslavili postup do finále, poté co jednoznačně 9:3 porazili Kanadu, Masters museli skousnout těsnou porážku s Francií a zahrají si o bronz.

Český tým narazil na Masters v semifinále, zastavila ho organizovaná a produktivní Francie

pátek 18.05.2018, 22:00
Přerov – Titul z loňského roku na mistrovství světa v inline hokeji v kategorii Masters český tým neobhájí. V semifinále mu vystavila stopku dobře organizovaná a disciplinovaná Francie. Ta si výhrou 4:3 zajistila finále se Švýcarskem.