Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Prague Rats se po výhře s Hořovicemi vrací zpět do čela tabulky

sobota 18.05.2024, 12:05
Těsný souboj odehrály v sobotu dopoledne týmy Cvočkařů Hořovic a Prague Rats. Pražané sice třikrát přišli o své vedení, ale soupeře obrat dotáhnout nenechali. Pro obhájce trofeje by druhá ztráta v řadě po porážce s Roller Stormem mohla být problémem, jenže Rats nakonec berou po výhře 4:3 tři body.

Jak se změní extraligové tabulky? O víkendu pokračuje také první liga

pátek 17.05.2024, 12:00
Hned tři účastníci západní skupiny Stilmat extraligy inline hokeje zatím získali stejný počet bodů. Hradec Králové zamíří k dalšímu kolu do Černošic, pražské celky Rats a Roller Storm se postaví Hořovicím. Lídr východní skupiny ze Zlína se na svém stadionu střetne s Přerovem, který čeká i zápas v Uherském Brodě. Dalších osm duelů pak od pátku do neděle nabídne prvoligová soutěž.

Dorost Hořovic či Zlína bude cílit na první body, juniorka Přerova na prodloužení série výher

čtvrtek 16.05.2024, 18:30
Také v pořadí třetí květnový víkend bude patřit mládežnickým soutěžím. Zvítězit se dosud nepodařilo starším žákům Nové Paky, stejně jako v dorostu Hořovicím a Zlínu. Novopačtí i Cvočkaři budou mít pro nadcházející zápasy výhodu domácího prostředí. V extralize juniorů zatím neztratil ani bod Přerov. Night Birds nyní v Nikolajce prověří Prague Rats, Hořovice a Devils ze Zlína.

Vyplatilo se nám hrát víc z obrany, výhra hodně pomůže, hlásí brněnský Kučeřík

neděle 12.05.2024, 16:08
Čekání úřadujícího vicemistra na první triumf v aktuální sezoně STILMAT extraligy je u konce. Brno zvítězilo v Přerově 7:3, když si dokázalo počkat na své šance a poté je proměnit. Obránce Radek Kučeřík se na Hané trefil dvakrát a celkově v sobotním odpoledním duelu zaznamenal čtyři kanadské body. Skórovat se mu podařilo v obou poločasech. Nejprve dostal ideální nahrávku od Petra Obdržálka a střílel do prázdné brány. Po přestávce pak využil přesilovku a vrátil Brnu průběžný dvougólový náskok.

Derby ovládli hráči Stormu! Získali tak skalp rivala Rats Prague

sobota 11.05.2024, 17:40
Závěrečným bodem sobotního programu na Nikolajce byl souboj Stormu a Rats. Vyrovnané utkání dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří své soupeře předčili hlavně v produktivitě. Díky tomu získali velmi tři cenné body a odčinili tak dopolední ztrátu bodů ze zápasu proti Hradci.