World Skate Games 2022 - skupina CZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Neskutečné drama se šťastným koncem. Češi přetlačili Lotyše a jsou ve finále!

neděle 21.06.2015, 02:57
Tak na tenhle semifinálový večer se jen tak nezapomene. Čeští hokejisté se i podruhé na mistrovství světa s Lotyšskem neskutečně trápili v zakončení, tentokrát dokonce prohrávali. Ale Lukáš Novák ve 26. minutě vyrovnal a druhým českým hrdinou se stal Patrik Šebek, který dvěma góly v posledních 81 sekundách poslal národní tým do FINÁLE mistrovství světa organizace FIRS proti Francii! Dovršení argentinské pohádky je nadosah!

David Sem: Uděláme všechno, co v nás je. Věříme v úspěšný konec

sobota 20.06.2015, 06:19
Poslední dvě utkání před sebou mají čeští inline hokejisté na mistrovství světa v Rosariu. Proti Mexiku předvedli parádní start, potom jim už stačilo hlídat vývoj zápasu, nebláznit a bez potíží dojít do semifinále. Ale pokud v něm budou chtít uspět, potřebují si vzít ponaučení z první vzájemné bitvy s Lotyšskem. Čeští trenéři se každopádně mohou opřít o všechny tři formace, změna v sestavě pomohla i druhému útoku, jehož členem je obránce David Sem.

Snadný postup přes Mexičany. V cestě do finále stojí opět Lotyšsko

sobota 20.06.2015, 01:09
Čtvrtfinále světového šampionátu FIRS přineslo z českého pohledu zcela jednoznačnou partii. Hokejisté porazili Mexiko 10:1 a v Argentině jdou hrát o medaile! Teď už může rozhodnout každá chybička, a těch se budou chtít Češi vyvarovat v semifinálové bitvě s Lotyšskem, které jim v základní skupině přidělalo těžkou práci. Zápas se odehraje v noci ze soboty na neděli v 1:10 českého času. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Spojené státy s Francií.

Mladší bratr v akci: Postup do první ligy? Vždycky je to krásné, říká David Šebek

pátek 19.06.2015, 19:24
Česká reprezentace přivezla do Rosaria rovnou dvě bratrské dvojice. Zatímco Patrik Šebek je specialistou na inline hokej, pro jeho mladšího bratra Davida znamená pouze zpestření letní přípravy. Na mistrovství světa FIRS zamířil vůbec poprvé, zato ale v posledních dvou sezónách slavil v ledním hokeji dva postupy do první ligy – nejdřív s Prostějovem, potom s Přerovem.

Debutant Michal Vich: Užil jsem si to, za takovým týmem je radost hrát!

pátek 19.06.2015, 06:12
Dostat se přes Daniela Brabce do branky, to by byla obrovská výzva i pro další gólmany světových kvalit. V poločase jednoznačného zápasu se Švýcarskem poslali čeští trenéři do hry Michala Vicha z Hradce Králové, jenž tak prožil životního premiéru v rámci národního týmu. A ta se mu povedla, během dvaceti minut neinkasoval. Jaké má z šampionátu v Argentině pocity a jaký je vůbec jeho životní inlinový příbeh?